Bari do Durres Prom

Bari Durres trasa promowa laczy Wlochy z Albania i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje swoje polaczenia do 12 razy tydzien, Adria Ferries 12 razy tydzien & Ventouris Ferries posiada polaczenia do 12 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 36 przeplyniec tydzien na polaczeniu Bari Durres pomiedzy Wlochy i Albania oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Bari do Durres Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Albanii.

Bari - Durres Armatorzy Promowi

 • Grandi Navi Veloci
  • 12 przeprawy w tygodniu 10 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Adria Ferries
  • 12 przeprawy w tygodniu 8 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Ventouris Ferries
  • 12 przeprawy w tygodniu 9 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Bari Durres

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bari Durres to samochod + 2 pasazerów.

Bari Przewodnik

Bari jest stolica prowincji Bari i regionu Apulia nad Adriatykiem we Wloszech. Miasto slynie z portu i jego uniwersytetu. Niektore z glownych atrakcji turystycznych w miescie to Basilica di San Nicola i Katedra w Bari. Basilica di San Nicola zostala zalozona w 1087, aby otrzymac szczatki swietego Mikolaja, ktore obecnie znajduja sie pod oltarzem w krypcie. BUdowe Katedry w Bari, ktora poswiecona jest sw Sabinus z Canosa rozpoczeto w 1034 i zakonczono w 1178 roku po zniszczeniu oryginalnego budynku w 1156 roku.

Port w Bari jest jednym z najwazniejszych portow w regionie, i stoi jako brama miedzy Wlochami i na Bliskim Wschodzie i Balkanami. Istnieja dwa oddzielne porty w miescie Bari. W poblizu starego miasta, Stary Port jest uzywany do malych statkow i lodzi rybackich, podczas gdy Nowy port jest zarezerwowany dla duzych promow pasazerskich. Miejsca docelowe to Durres, Igoumenitsa, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik. Przejazdy do Korfu trwaja 8 godzin i sa dostepne tylko w miesiacach letnich. Rejs do Igoumenitsa trwa 9 godzin i 30 minut, i także dostepny jest w okresie letnim.

Durres Przewodnik

Durres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Albanii. Jest około 35 km od Tirany, stolicy Albanii, i 30 km od międzynarodowego lotniska w Tiranie. Miasto leży na wybrzeżu w jednym z najwęższych punktów na Adriatyku, z włoskiego portu w Bari oddalonym około 300 km, a Brindisi 200 km. Durres to jedno z największych miast, a także największy port w Albanii. Miasto jest siedzibą Durres starożytnych morow miasta Durres, zwane także Durres Zamek, natomiast największy amfiteatr na Bałkanach znajduje się w mieście, w pobliżu portu. Ta konstrukcja pierwszego wieku jest obecnie rozpatrywana na wpisanie do Listy Swiatowego Dziedzictwa UNESCO. Niektóre ważne budynki w Durres to jego główna biblioteka, centrum kultury z Moisiu Teatru Aleksander, Teatr Estrada, teatru lalek i filharmonii. Istnieje także kilka muzeów, takich jak Muzeum Archeologiczne w Durres, Villa Reale Durres i Muzeum Historii (domu Aleksander Moisiu).