Ankona
Durres
Promy do Albania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ankona Durres

Ankona Durres polaczenie laczy Włochy z Albania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Adria Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ankona Durres zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ankona do Durres - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Albanii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Ankona do Durres?

Czas przeprawy promowej z Ankona do Durres wynosi około 16h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ankona do Durres i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Ankona do Durres?

Cena promu z Ankona do Durres może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ankona do Durres wynosi 565 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ankona a Durres?

Jest 1 operator promowy dla Ankona do Durres i jest to
  • Adria Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ankona do Durres?

Zarezerwuj promy z Ankona do Durres poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Ankona do Durres?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Ankona do Durres z
  • Adria Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Ankona do Durres?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Ankona do Durres z
  • Adria Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Ankona do Durres?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Adria Ferries

Jak daleko jest Durres od Ankona?

Odległość pomiędzy Ankona a Durres wynosi około 381 mil morskich.

Ankona - Przewodnik

Miasto Ancona znajduje się w regionie Marche w środkowych Włoszech i jest mniej więcej 280 km na północny-wschód od Rzymu. Malownicze położone nad Adriatykiem. Do głównych atrakcji należy katedra.

Port w Ankonie oferuje połączenia promowe do Grecji, Turcji, Chorwacji, Albanii i Czarnogóry. Pasażerowie przeprawiają się stąd do Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrownik, Bari, Patras oraz Igoumenitsa. W terminalu znajdziemy standardowe udogodnienia jak: kawiarnie i sklep spożywczy, a także toalety. Parking jest dostępny zarówno na krótkoterminowe jak i długoterminowe pobyty. Specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Durres - Przewodnik

Durres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Albanii. Jest około 35 km od Tirany, stolicy Albanii, i 30 km od międzynarodowego lotniska w Tiranie. Miasto leży na wybrzeżu w jednym z najwęższych punktów na Adriatyku, z włoskiego portu w Bari oddalonym około 300 km, a Brindisi 200 km. Durres to jedno z największych miast, a także największy port w Albanii. Miasto jest siedzibą Durres starożytnych morow miasta Durres, zwane także Durres Zamek, natomiast największy amfiteatr na Bałkanach znajduje się w mieście, w pobliżu portu. Ta konstrukcja pierwszego wieku jest obecnie rozpatrywana na wpisanie do Listy Swiatowego Dziedzictwa UNESCO. Niektóre ważne budynki w Durres to jego główna biblioteka, centrum kultury z Moisiu Teatru Aleksander, Teatr Estrada, teatru lalek i filharmonii. Istnieje także kilka muzeów, takich jak Muzeum Archeologiczne w Durres, Villa Reale Durres i Muzeum Historii (domu Aleksander Moisiu).


Ankona do Durres Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Adria Ferries 17:00 09:00 16 godziny niedz.
Adria Ferries 19:00 11:00 16 godziny śr., pt.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.