Brindisi do Wlore Prom

Brindisi Wlore trasa promowa laczy Wlochy z Albania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Red Star Ferries obsluguje do 12 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 5 godziny gdy European Ferries serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 7 godz 30 min.

To daje 19 przeplyniecia tydzien na trasie Brindisi Wlore pomiedzy Wlochy i Albania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Brindisi do Wlore Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Albanii.

Brindisi - Wlore Armatorzy Promowi

  • Red Star Ferries
    • 12 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz
    • Uzyskaj cenę
  • European Ferries
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Brindisi Wlore

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Brindisi Wlore to samochod i 2 pasazerów.

Brindisi Przewodnik

Brindisi to miasto polozone w regionie Apulia we Wloszech na wloskim wybrzezu Adriatyku. Port miasta odgrywa wazna role w handlu w regionie z Grecji i na Bliskim Wschodzie. Port jest naturalnym portem, ktory wnika gleboko w wybrzezu Adriatyku. Miasto zachowuje wazne znaleziska archeologiczne, zwlaszcza na polnocnym wybrzezu, gdzie znajduje sie wiele duzych wydm i plaze. Agroturystyka odgrywa wazna role z wina (wino Appia) lub oliwy z oliwek (oleju Collina di Brindisi). Wakacje w Brindisi, pozostaja jednak w duzym stopniu zalezne od turystow wloskich (74%, w porownaniu z 26% popytu zagranicznego) i jest bardzo sezonowe.

Przejazdy z Brindisi do Kefalonia sa obslugiwane przez Maritime My Way Ferries. SNAV Aliscafi swiadczy uslugi z Brindisi do Paxi i Korfu w Grecji wraz z Fragline, Blue Star Ferries i Hellenic Mediterranean Lines, ktore obsluguja rowniez uslugi na Korfu. Liczne firmy promowe laczenia Brindisi z Igoumenitsa (Grecja) i grecka wyspa Zante mozna dojechać z Hellenic Med. Lines. Adriatica di Navigazione i Hellenic Mediterranean Lines uruchomily rejsy do Patras.

Wlore Przewodnik

Albańskie miasto Vlora, znany również jako Valona, znajduje się w południowo-zachodniej części kraju, w którym Adriatyk i Morze Jońskie spotykaja sie. Vlora cieszy się piękną, ponieważ jest to brama do albańskiej riwierze, który jest perłą branży Albański Turystycznej. Miasto z szerokimi alejami, urządzone przez ogromne palmy, ma prawdziwą południową, śródziemnomorską atmosferę do niego. Znajduje się on naprzeciwko półwyspu Karaburuni i Sazani Island, w pobliżu wielu piaszczystych i kamienistych plaż i malowniczych gór. Najstarsze ślady cywilizacji w miasta sięgają 6 wieku pne W starożytności miasto rozpoczął życie jako port, i był znany jako Aulona i słynął z gajami oliwnymi i winnicami. W ciągu 4 wieku naszej ery było często wymieniane jako port do lądowania dla statków przewożących towary z portów Otranto i Brindisi, a także ważny przystanek między zamożnymi starożytnych miast Apollonia i Butrint. Po upadku Apollonia i Orichum, stało się głównym portem Ilirii.

Vlora jest drugim co do wielkości portem w Albanii i ma regularne połączenia promowe z włoskich portów Bari i Brindisi.