COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci transportuje samochody i pasazerów przez Morze Srodziemne pomiedzy Wlochami, Hiszpania, Tunezja, Marokiem i wyspami Sycylii i Sardynii.

Grandi Navi Veloci zostala zalozona w 1992 roku po przedstawieniu nowej koncepcji statków, polaczenie szybkiego transportu pasazerów, pojazdów i towarów, z komfortem i luksusem wycieczek promowych w basenie Morza Srodziemnego.

Grandi Navi Veloci dysponuje ekskluzywnymi kabinami, wyposazonymi we wszystko co potrzebne do idealnych wakacji. Standard tych pomieszczen mozna porównac do standardu najlepszych hoteli.

Kazdy z pokoi oferuje wygodne lózka, oddzielne, prywatne lazienki z toaleta, prysznic, suszarke, klimatyzacje, radio i muzyke.

Z Directferries.pl mozesz obejrzec biezace rozklady przepraw promowych w Grandi Navi Veloci, sprawdzic ceny, zarezerwowac i kupic bilety promowe online.

Wszystkie trasy Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci opinie klientów

 • "Noc na Cristal"

  Wszystko było ok. Załoga pomocna, jedzenie dobre Nic do zarzucenia.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobry wybór "

  Podróżowałam bez kajuty, w rejsie nocnym i mam dobre wrażenia. Fotele są wygodne. Jedyny dyskomfort, to zbyt mocna klimatyzacja odpalona w nocy. Było zimno. Samo wejście na prom zaskakujące:), wchodziliśmy lukiem wjazdowym dka samochodów, choć nie mieliśmy samochodu, ale obsługa statku była bardzo pomocna. Piękne widoki oświetlonych miast w nocy i pełnia księżyca, zapierają dech:)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "prom ok."

  oki

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "WARTO "

  Polecam - bardzo miła podróż

  Przeczytaj Więcej Zwiń