COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci transportuje samochody ciężarowe i pasażerskie w obrębie Morza Śródziemnego między Włochami, Hiszpanią, Francją, Tunezją, Marokiem, Sycylią i Sardynią.

Od 1992 r. promy Grandi Navi Veloci są dobrze znane ze swojej wysokiej klasy porównywalnej ze statkami wycieczkowcami. GNV nie tylko przewozi pasażerów i pojazdy, ale także zapewnia udogodnienia na pokładzie typowe dla statków rejsowych.

Miliony pasażerów, którzy co roku wybierają Grandi Navi Veloci są najlepszym dowodem na standard doskonałości, który znajdziesz podczas podróży na promie GNV. Warto tu wymienić komfortowe kabiny, uprzejmą obsługę na pokładzie czy 24-godzinna recepcja z personelem dedykowanym dla dzieci oraz inne niezliczone atrakcje.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Grandi Navi Veloci harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci opinie klientów

 • "Bardzo udana podróż"

  Rejs przebiegł bardzo dobrze, wypłynęliśmy z opóźnieniem, ale nie był to problem. Organizacja na miejscu na bardzo dobrym poziomie, super obsługa.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Miła podróż promem ze swoim autem z Sardynii do Civitavecchia"

  Bardzo sprawnie przebiegł załadunek, miła obsługa w recepcji pokierowała w stosowne miejsce. Dobrą rzeczą są restauracje i bary.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs promem"

  Pełen profesjonalizm, punktualność, szybka odprawa, miła obsługa, spokojny bezstresowy rejs. Polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa"

  Pełen profesjonalizm, punktualność, miła obsługa, polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy