COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jadrolinija

Jadrolinija oferuje przeprawy promowe z Włoch do wielu portów w Chorwacji, a także liczne krajowe usługi chorwackie.

Jadrolinija ma sto letnią tradycję, została założona w 1900 roku i jest największym chorwackim operatorem przewozu pasażerów i pojazdów.

Z Jadrolinija można dotrzeć do wielu z licznych atrakcji na wyspach na Morzu Adriatyckim wygodnie i na czas oraz otrzymasz niezapomniane przeżycia na morzu z widokiem najpiękniejszych krajobrazów przybrzeżnych i wyspiarskich.

Directferries.pl pozwala na porównanie Jadrolinija rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Jadrolinija

Jadrolinija opinie klientów

 • "Marco Polo"

  Widać "głęboki prl" w wyposażeniu statku jak i kajut. Jest to tańsza alternatywa dla snav. Obsługa na pokładzie bardzo kompetentna, w biurze natomiast mała gafa, nie dostaliśmy biletu na kolacje(pamiętajcie o tym że jeśli kupujecie kolacje to razem z biletami osobowymi i do auta musi jeszcze być bilet na posiłek), chwila wystarczyła i Panowie na pokładzie statku załatwił problem. Na pokładzie jest bar, restauracja i sklep z pamiątkami firmowymi. Ogólnie polecam, choć czuć upływ czasu na pokładzie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jadrolinija Ancona - Zadar"

  Po przeczytaniu wielu negatywnych uwag z dużą rezerwa podchodziłem do tej przeprawy. Ogólnie jednak nie ma się do czego przyczepić, wszystko odbyło się sprawnie i punktualnie, na promie czysto, w kajucie świeża pościel, ciepła woda, bez problemu można spać czasem jedynie coś zatrzeslo. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pływające muzeum "

  Skraca czas podróży z południa Chorwacji na południe Włoch

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promem "

  Dobre połączenie nawet nie takie drogie w porównaniu z przeprawą z Chorwacji. Trochę długo czeka się na załadunek ale później jest ok.

  Przeczytaj Więcej Zwiń