Dubrownik
Bol
Promy do Brac
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Dubrownik Bol

Dubrownik Bol polaczenie laczy Chorwacja z Brac. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Dubrownik Bol zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Chorwacja do Brac.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Dubrownik do Bol?

Czas przeprawy promowej z Dubrownik do Bol wynosi około 4h 55m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Dubrownik do Bol i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Dubrownik do Bol?

Cena promu z Dubrownik do Bol może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Dubrownik do Bol wynosi 144 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Dubrownik a Bol?

Jest 1 operator promowy dla Dubrownik do Bol i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Dubrownik do Bol?

Zarezerwuj promy z Dubrownik do Bol poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Bol od Dubrownik?

Odległość pomiędzy Dubrownik a Bol wynosi około 92 mil morskich.

Dubrownik - Przewodnik

Dubrownik to miasto w Chorwacji położone nad Adriatykiem w regionie Dalmacja. Miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w basenie Morza Śródziemnego. Cechą miasta sa jego ściany, które leza na prawie 2km wokół miasta. Ściany maja od czterech do sześciu metrów grubości od strony lądu, ale są znacznie cieńsze od strony morza. System basztowy i wieże miały chronić miasto. Mury Dubrownika były również popularnym miejscem do kręcenia produkcji HBO "Gra o Tron", którzy używają ścian w miejscu filmowania w fikcyjnym mieście Kings Landing. Barokowa Katedra w Dubrowniku został zbudowana w 18 wieku i mieści imponujący Skarb z relikwiami świętego Błażeja.

Terminal promowy w Dubrowniku znajduje się w obszarze Kantafig w zatoce Gruz około 3 km od Starego Miasta. Kierunki obsługiwane przez port to Bari, Rijeka, Split, Stari Grad, Korcula i Mijet.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.