Mali Losinj do Pesaro Prom

Mali Losinj Pesaro polaczenie laczy Chorwacja z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Gomo Viaggi. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Mali Losinj Pesaro zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Mali Losinj do Pesaro Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Chorwacja do Wloch.

Mali Losinj - Pesaro Armatorzy Promowi

  • Gomo Viaggi
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Mali Losinj Pesaro

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Mali Losinj Przewodnik

Miasto i port w Mali Lošinj znajduje się w Primorsko-Gorski Kotar County na wyspie Lošinj, w zachodniej części Chorwacji.Cieply klimat, nowe hotele I kurorty, piekne plaze, sprawiaja, ze jest popularny wsrod turystow. Znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Lošinj, miasto leży na dnie portu w kształcie litery V. Mimo dużej liczby turystów w mieście, udało się zachować troche z jego uroku i atmosfery. Hotele zlokalizowane są głównie poza miastem. Region zaczął zyskiwać na popularności w 19 wieku, kiedy bogaci z Wiednia i Budapesztu zaczęli budować wille i luksusowe hotele na całym Cikat. Niektóre z tych budynków nadal, ale wiekszosc z nim to nowoczesne hotele, w otoczeniu sosnowych lasów, które pokrywają zatoczki i piękne plaże w regionie.

Z miejskiego portu, odpływają promy do innych miejsc w Chorwacji i do Włoch, w tym Wenecji.

Pesaro Przewodnik

Pesaro to miejscowość i gmina w środkowych Włoszech, w regionie Marche, w prowincji Pesaro i Urbino - leży przy ujściu rzeki Foglia do Morza Adriatyckiego.

Kompozytor Gioacchino Rossini urodził się w Pesaro w 1792 roku. Z tej okazji co roku odbywa się festiwal Rossini Opera.