Gomo Viaggi
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Gomo Viaggi

Gomo Viaggasi jest to włoska firma morska w Pesaro z oddziałem w Cesenatico, na wschodnim wybrzeżu Włoch, zajmujżca się rejsami pomiędzy Morzem Adriatyckim do paru Chorwackich miasteczek i na wyspy.

Laczac te dwa krajez rejsem trzy godzinnym, Gomo Viaggi uzywa szybkich katamaranow dla wielu tras oferujac szybkie polaczenie w regionie.Opierajac na pierwotnej wizji zapewniajac mieszkancom latwy dostep do wakacji po obu stronach Adriatyku. Firma powstala w 2003 roku, Gomo Viaggi od tego czasu podwoila swoje miejsca docelowe, rowniez Cesenatico we Wloszech, Rovinj, Mali Losinj i Rab w Chorwacji.

Rovinj rybacki port na Istrain wybrzezu,oferuje kapliczke na wzgorzu, prezpiekne stare miasto, gdzie wyspy morskie i archipelag sa bardziej ruchliwe,terakota dachow i brukowane uliczki. Chorwackie wybrzeze jest rowniez zanurzone w historii sredniowiecznej z malowniczymi plazami, dzieki czemu jest jednym z najlepszych w Europie letnich miejscowości wypoczynkowych.

Z directferries.pl można znaleźć Gomo Viaggi rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Gomo Viaggi bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Gomo Viaggi z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Gomo Viaggi

Gomo Viaggi routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.