Cesenatico do Mali Losinj Prom

Cesenatico Mali Losinj polaczenie laczy Wlochy z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Gomo Viaggi. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Cesenatico Mali Losinj zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Cesenatico do Mali Losinj Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Chorwacji.

Cesenatico - Mali Losinj Armatorzy Promowi

  • Gomo Viaggi
    • 5 przeprawy w tygodniu 4 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Cesenatico Mali Losinj

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Cesenatico Przewodnik

Cesenatico jest miastem portowym na włoskim wybrzeżu Adriatyku z liczbą ludności około 20.000.
Dziś Cesenatico to popularny ośrodek turystyczny. Znajduje się tutaj Museo della Marineria, gdzie wystawiane są zabytkowe łodzie rybackie.

Mali Losinj Przewodnik

Miasto Mali Lošinj znajduje się w Primorsko-County na wyspie Lošinj, w zachodniej części Chorwacji. Nawet z zamieszania turystycznego latem, ten starożytny kwartal nadal zachowuje urok i atmosferę. Przyjazny klimat miasta, nowe hotele i piękne plaże sprawiaja, że jest popularne wśród turystów. Wszystkie hotele są zlokalizowane poza miastem, prowadzącej od portu do Suncana Uvala na południu i na południowym zachodzie Cikat. Teren zaczął się rozwijać pod koniec 19 wieku, kiedy bogatych Wiedniu i Budapeszcie elity rozpoczął budowę wille i luksusowe hotele na całym Cikat. Niektóre z tych wielkich domów nadal, ale większość obecnych hoteli są nowoczesne zmiany w otoczeniu lasów sosnowych, że koc zatoczki i piękne plaże swoje.

Z miejskiego portu, odpływają promy do innych miejsc w Chorwacji i do Włoch, w tym Wenecji.