COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Chorwacja

Chorwacja, państwo zbliżone kształtem do księżyca w nowiu, znajduje się w południowo-wschodniej Europie, po drugiej stronie Adriatyku względem Włoch i graniczy z Węgrami, Bośnią i Hercegowiną, Słowenią, Serbią i Czarnogórą.

Chorwacja może się poszczycić ponad sześcioma tysiącami kilometrów linii brzegowej, z czego cztery tysiące to wyspy, skały i rafy. Jeśli chodzi o chorwackie wyspy, jest ich około tysiąc, z czego tylko pięćdziesiąt jest zamieszkanych. Największe wyspy to Krk i Cres, a inne popularne miejsca to wyspy Hvar, Brac, Korcula, Mljet, Vis i Pag.

Chorwacki popularny slogan brzmi "Morze Śródziemne jak za dawnych czasów ". Mimo tego, że Chorwacja znajduje się wysoko w rankingu najczęściej wybieranych miejsc na wakacje i musiała dostosować swoją bazę turystyczną do większej liczby turystów, nie jest to kraj z typową "turystyką dla mas".

Aby dostać się do Chorwacji promem, musisz płynąć z Włoch przez Adriatyk.Możesz podróżować z różnych portów rozsianych wzdłuż całego wybrzeża, od Wenecji na północy po Bari na południu. Chorwacja również dysponuje wieloma portami, z których możesz udać się zarówno w głąb lądu jak i bezpośrednio do popularnych wysp wypoczynkowych.

Podróżowanie promem zarówno z lądu jak i między wyspami jest bardzo łatwe i będziesz mógł znaleźć wiele odpowiadających Ci połączeń.

Promy na Chorwację z północnego Adriatyku są zazwyczaj sezonowe i obsługiwane są przez szybkie "jety". Jeśli chodzi natomiast o podróż z innych części Adriatyku, istnieją regularne przeprawy obsługiwane przez nowoczesne okręty, gdzie na pokładzie znajdziesz wiele rozrywek.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 5 przeprawy w tygodniu 11 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 4 przeprawy w tygodniu 4 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 4 przeprawy w tygodniu 1 godzina 10 min
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 2 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Chorwacja opinie

 • "Bezpieczna i przyjemna podróż"

  Kabina czysta i cicha ( zewnętrzna)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wakacje "

  Polecam, super przygoda.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż z Włoch "

  Szybki sposób na dotarcie z Włoch do Chorwacji. Miła obsługa. Podróż minęła bez problemu.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Na prawdę warto."

  Płynąłem promem San Frangisk, Kupując podróż promową z Puli do Wenecji spodziewałem się po prostu transportu. A tu niespodzianka: miła obsługa na statku, również w języku ojczystym, propozycje dodatkowych usług zwiedzania i spędzenia czasu, catering. Szczególnie pozdrawiam Załogę. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Chorwacja - Trasy i Porty