Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2911 trasach i z 612 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Chorwacja

Chorwacja, państwo zbliżone kształtem do księżyca w nowiu, znajduje się w południowo-wschodniej Europie, po drugiej stronie Adriatyku względem Włoch i graniczy z Węgrami, Bośnią i Hercegowiną, Słowenią, Serbią i Czarnogórą.

Chorwacja może się poszczycić ponad sześcioma tysiącami kilometrów linii brzegowej, z czego cztery tysiące to wyspy, skały i rafy. Jeśli chodzi o chorwackie wyspy, jest ich około tysiąc, z czego tylko pięćdziesiąt jest zamieszkanych. Największe wyspy to Krk i Cres, a inne popularne miejsca to wyspy Hvar, Brac, Korcula, Mljet, Vis i Pag.

Chorwacki popularny slogan brzmi "Morze Śródziemne jak za dawnych czasów ". Mimo tego, że Chorwacja znajduje się wysoko w rankingu najczęściej wybieranych miejsc na wakacje i musiała dostosować swoją bazę turystyczną do większej liczby turystów, nie jest to kraj z typową "turystyką dla mas".

Aby dostać się do Chorwacji promem, musisz płynąć z Włoch przez Adriatyk.Możesz podróżować z różnych portów rozsianych wzdłuż całego wybrzeża, od Wenecji na północy po Bari na południu. Chorwacja również dysponuje wieloma portami, z których możesz udać się zarówno w głąb lądu jak i bezpośrednio do popularnych wysp wypoczynkowych.

Podróżowanie promem zarówno z lądu jak i między wyspami jest bardzo łatwe i będziesz mógł znaleźć wiele odpowiadających Ci połączeń.

Promy na Chorwację z północnego Adriatyku są zazwyczaj sezonowe i obsługiwane są przez szybkie "jety". Jeśli chodzi natomiast o podróż z innych części Adriatyku, istnieją regularne przeprawy obsługiwane przez nowoczesne okręty, gdzie na pokładzie znajdziesz wiele rozrywek.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • SNAV
  • Uzyskaj cenę
 • Jadrolinija
  • Uzyskaj cenę
 • Liberty Lines Fast Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Venezia Lines
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Chorwacja - Trasy i Porty