Silba
Zadar
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Silba Zadar

Silba Zadar polaczenie laczy Silba Island z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Silba Zadar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Silba do Zadar?

Czas przeprawy promowej z Silba do Zadar wynosi około 1h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Silba do Zadar i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Silba do Zadar?

Cena promu z Silba do Zadar może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Silba do Zadar wynosi 21 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Silba a Zadar?

Jest 1 operator promowy dla Silba do Zadar i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Silba do Zadar?

Zarezerwuj promy z Silba do Zadar poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Zadar od Silba?

Odległość pomiędzy Silba a Zadar wynosi około 35 mil morskich.

Zadar - Przewodnik

Zadar jest jednym z Chorwacji Dalmacji ulubionych miejsc i jest popularnym miastem stale zyskuje reputację dla turystyki.Miasto leży nad Splitu i Dubrownika, i jest mniej więcej trzy godziny od Zagrzebia. Zadar to starożytne miasto z piękne plaże w pobliżu której znajduje się wiele starożytnych ruin rzymskich w rdzeniu STI i wielu pięknych kościołów dla zwiedzających cieszyć. Dodatkowo, dla są urocze wyspy i parków narodowych w zasięgu ręki, i zakupy, kawiarni i klubów nocnych są szczególnie dobre. T on codziennie rynku w Zadarze jest nie do pominięcia i plasuje Wśród Chorwacja najlepszym z najlepszych, z ogromnej ilości świeżych produktów i sezonowe przysmaki. Zadar zauważyć Specjalnie dla STI wysokiej koncentracji kościołów, z najstarszym pochodzącym z 9. wieku. Stanowią one najbardziej zabytkowych i znaczących zabytków w mieście do dzisiaj, z najbardziej imponujących Łącznie Chrysogonus kościele św (Crkva Svetog Krsevana), kościoła św Symeona (Crkva Svetog Sime) i Kościół Najświętszej Marii Panny (Crkva svete Marije).


Silba do Zadar Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 10:45 11:45 1 godzina pon., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.