TP Line
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

TP Line

TP LINE to chorwacki operator świadczący regularne usługi transportowe przez Morze Adriatyckie, z 2 dotowanymi przez państwo trasami z Dubrownika i 3 komercyjnymi promami ze Splitu i Makarskiej. Najpopularniejszą trasą obsługiwaną przez TP LINE jest prom ze Splitu do Dubrownika, który w okresie od maja do października 2022 roku przewiózł 70 000 pasażerów.

Obecnie posiadają flotę 6 szybkich promów, zakupiwszy w 2022 roku 3 nowe jednostki do obsługi swoich komercyjnych tras w całej Chorwacji. Nazywają się one Kolovare, Aenona, Puntamika, Arta, Anastazija i Nona Ana. Każdy z nich może przewieźć sporą liczbę pasażerów podczas jednego rejsu i jest obsługiwany przez znakomite załogi z wieloletnim doświadczeniem morskim.

Pasażerowie podróżujący z TP LINE są zachęcani do przybycia na miejsce co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem. Dokładna lokalizacja każdego z promów może być śledzona poprzez ich stronę internetową.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć TP Line rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować TP Line bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac TP Line z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy TP Line

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.