Korcula
Polace
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Korcula Polace

Korcula Polace polaczenie laczy Korcula z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TP Line. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Korcula Polace zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korcula do Chorwacji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Korcula do Polace?

Czas przeprawy promowej z Korcula do Polace wynosi około 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Korcula do Polace i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Korcula do Polace?

Cena promu z Korcula do Polace może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Korcula do Polace wynosi 16 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Korcula a Polace?

Jest 1 operator promowy dla Korcula do Polace i jest to
  • TP Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Korcula do Polace?

Zarezerwuj promy z Korcula do Polace poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Polace od Korcula?

Odległość pomiędzy Korcula a Polace wynosi około 17 mil morskich.

Korcula - Przewodnik

Korcula to chorwacka wyspa położona na Morzu Adriatyckim i leży tuż przy wybrzeżu Dalmacji.Wyspa jest oddzielona od półwyspu Peljesac przez wąską cieśninę Pelješac, który jest pomiędzy 900 i 3000 m szerokości. Wyspa ma około 280 km kw. I mierzy 47 kilometrów długości i 8 km szerokości i jest szósta co do wielkości wyspa na Morzu Adriatyckim. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia na wyspie. Katedra Świętego Marka znajduje się w gotyckim i renesansowym budynku, położonym w starej części miasta Korčula i została zbudowana w 14, 15 i 16 wieku i jest warta odwiedzenia. Dla miłośników słońca Korcula ma wiele małych i ustronnych plaż rozsianych po całej wyspie, najpopularniejsze z nich to piaszczysta plaża Vela Przina w Lumbarda i plaża żwirowa Pupnatska Luka.

Korcula jest połączony z lądem promem, który regularnie kursuje między Domince, na obrzeżach miasta Korcula i Rijeka, Split, Stari Grad, Dubrownik i Mljet.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.