Zadar
Silba
Promy do Silba Island
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Zadar Silba

Zadar Silba polaczenie laczy Chorwacja z Silba Island. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Krilo Kapetan Luka. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina.

Dlugosc przeplyniecia Zadar Silba zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Zadar do Silba?

Czas przeprawy promowej z Zadar do Silba wynosi około 1h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Zadar do Silba i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Zadar do Silba?

Cena promu z Zadar do Silba może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Zadar do Silba wynosi 39 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Zadar a Silba?

Jest 1 operator promowy dla Zadar do Silba i jest to
  • Krilo Kapetan Luka

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Zadar do Silba?

Zarezerwuj promy z Zadar do Silba poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Silba od Zadar?

Odległość pomiędzy Zadar a Silba wynosi około 35 mil morskich.

Zadar - Przewodnik

Miasto Zadar w Chorwacji leży na wybrzeżu Adriatyku, w regionie Dalmacji. Struktura miasta została założona w czasach rzymskich, w czasach Juliusza Cezara i cesarza Augusta, który ufortyfikowal miasto w mury, wieże i bramy. W miescie bylo forum, bazylika i świątynia w zachodniej części miasta, podczas gdy na zewnątrz był amfiteatr i cmentarze.

Nadal widoczny dzisiaj, a częściowo zachowany, jest akwedukt, który został zbudowany w celu dostarczenia wody do miasta i wewnątrz starożytnego miasta, średniowieczne miasto rozwinęło sie i rozpoczelo budowę kościołów i klasztorów. Forum Romanum to jeden z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Zadarze, jest największym we wschodniej części Adriatyku. Został zbudowany przez Augusta, jak wynika z dwóch kamiennych inskrypcji na temat jego realizacji pochodzący z 3 wieku.

Promy z portu miasta odplywa 7 razy w tygodniu do Ancony we Włoszech. Czas przeplyniecia dla tej usługi to około 6 godzin.


Zadar do Silba Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Krilo Kapetan Luka 16:00 17:00 1 godzina pon., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.