Dubrownik
Polace
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Dubrownik Polace

Dubrownik Polace polaczenie laczy Chorwacja z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TP Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Dubrownik Polace zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Dubrownik do Polace?

Czas przeprawy promowej z Dubrownik do Polace wynosi około 1h 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Dubrownik do Polace i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Dubrownik do Polace?

Cena promu z Dubrownik do Polace może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Dubrownik do Polace wynosi 43 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Dubrownik a Polace?

Jest 1 operator promowy dla Dubrownik do Polace i jest to
  • TP Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Dubrownik do Polace?

Zarezerwuj promy z Dubrownik do Polace poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Polace od Dubrownik?

Odległość pomiędzy Dubrownik a Polace wynosi około 43 mil morskich.

Dubrownik - Przewodnik

Dubrownik to miasto w Chorwacji położone nad Adriatykiem w regionie Dalmacja. Miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w basenie Morza Śródziemnego. Cechą miasta sa jego ściany, które leza na prawie 2km wokół miasta. Ściany maja od czterech do sześciu metrów grubości od strony lądu, ale są znacznie cieńsze od strony morza. System basztowy i wieże miały chronić miasto. Mury Dubrownika były również popularnym miejscem do kręcenia produkcji HBO "Gra o Tron", którzy używają ścian w miejscu filmowania w fikcyjnym mieście Kings Landing. Barokowa Katedra w Dubrowniku został zbudowana w 18 wieku i mieści imponujący Skarb z relikwiami świętego Błażeja.

Terminal promowy w Dubrowniku znajduje się w obszarze Kantafig w zatoce Gruz około 3 km od Starego Miasta. Kierunki obsługiwane przez port to Bari, Rijeka, Split, Stari Grad, Korcula i Mijet.


Dubrownik do Polace Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
TP Line 09:15 10:55 1 godzina 40 minuty pon., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.