Wenecja
Umag
Promy do Chorwacja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Wenecja Umag

Wenecja Umag polaczenie laczy Włochy z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kompas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Wenecja Umag zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Wenecja do Umag?

  Czas przeprawy promowej z Wenecja do Umag wynosi około 3h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Wenecja do Umag i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Wenecja a Umag?

  Jest 1 operator promowy dla Wenecja do Umag i jest to
  • Kompas
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Wenecja do Umag?

  Zarezerwuj promy z Wenecja do Umag poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Wenecja do Umag?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Wenecja do Umag z
  • Kompas
 • Czy można zabrać samochód na prom z Wenecja do Umag?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Wenecja do Umag?

  Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Wenecja - Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarnie, sklepy i innych obiekty użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie docierają promy z chorwackich portów i północnych miejsc Adriatyku. Port we Wenecji oferuje przeprawy do: Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.


Umag - Przewodnik

Chorwacki miasto Umag na Istrii jest pierwszym miastem odwiedzających osiągnac, gdy zbliza Istria z Europy Zachodniej. Umag wygrywa odwiedzających z ponad jej urok, roznorodnosc i bogactwo atrakcji w ofercie. Umag to miejscowosc z okolo 13.000 mieszkancow, okolo 45 km od wybrzeza i ciekawej glebi ladu, ktore integruje funkcje specjalne calego regionu i moze w związku z tym najlepszym wstepem dla osob w roznym doswiadczeniem Morza Srodziemnego.Zapleczu Umag odslania piekne wzgorza z fortyfikacjami, które oferują turystom wspaniałe krajobrazy i wspaniałą historię, mnóstwo lokalnych specjałów rolnych i przyjaznych gospodarzy.Morze w Umag jest krystalicznie czysta i nadaje się do kąpieli od maja do października.

Promy z portu Umag działające odejść do Wenecji z jednym żeglarstwa w każdym tygodniu, a z czasem przejścia z około 2 godzin i 30 minut.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.