COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wenecja - Umag jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Chorwacji.

Przewoźnicy Promowi - Wenecja - Umag

    • 1 Sailing Weekly 2 hr 30 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 3 hr 30 min
    • Get price

Prom Wenecja do Umag

Trasa promowa Wenecja Umag łączy Włochy z Chorwacja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Wenecja - Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarnie, sklepy i innych obiekty użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie docierają promy z chorwackich portów i północnych miejsc Adriatyku. Port we Wenecji oferuje przeprawy do: Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.


Umag - Przewodnik

Chorwacki miasto Umag na Istrii jest pierwszym miastem odwiedzających osiągnac, gdy zbliza Istria z Europy Zachodniej. Umag wygrywa odwiedzających z ponad jej urok, roznorodnosc i bogactwo atrakcji w ofercie. Umag to miejscowosc z okolo 13.000 mieszkancow, okolo 45 km od wybrzeza i ciekawej glebi ladu, ktore integruje funkcje specjalne calego regionu i moze w związku z tym najlepszym wstepem dla osob w roznym doswiadczeniem Morza Srodziemnego.Zapleczu Umag odslania piekne wzgorza z fortyfikacjami, które oferują turystom wspaniałe krajobrazy i wspaniałą historię, mnóstwo lokalnych specjałów rolnych i przyjaznych gospodarzy.Morze w Umag jest krystalicznie czysta i nadaje się do kąpieli od maja do października.

Promy z portu Umag działające odejść do Wenecji z jednym żeglarstwa w każdym tygodniu, a z czasem przejścia z około 2 godzin i 30 minut.