Wenecja do Umag Prom

Wenecja Umag trasa promowa laczy Wlochy z Chorwacja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Venezia Lines obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 30 minuty gdy Atlas Kompas serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Wenecja Umag pomiedzy Wlochy i Chorwacja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wenecja do Umag Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Chorwacji.

Wenecja - Umag Armatorzy Promowi

  • Venezia Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Atlas Kompas
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 3 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Umag

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Wenecja Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarni, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie promy z chorwackich portow i północnych miejsc Adriatyku przyplywaja. Cele dostępne z portu obejmują Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Umag Przewodnik

Chorwacki miasto Umag na Istrii jest pierwszym miastem odwiedzających osiągnac, gdy zbliza Istria z Europy Zachodniej. Umag wygrywa odwiedzających z ponad jej urok, roznorodnosc i bogactwo atrakcji w ofercie. Umag to miejscowosc z okolo 13.000 mieszkancow, okolo 45 km od wybrzeza i ciekawej glebi ladu, ktore integruje funkcje specjalne calego regionu i moze w związku z tym najlepszym wstepem dla osob w roznym doswiadczeniem Morza Srodziemnego.Zapleczu Umag odslania piekne wzgorza z fortyfikacjami, które oferują turystom wspaniałe krajobrazy i wspaniałą historię, mnóstwo lokalnych specjałów rolnych i przyjaznych gospodarzy.Morze w Umag jest krystalicznie czysta i nadaje się do kąpieli od maja do października.

Promy z portu Umag działające odejść do Wenecji z jednym żeglarstwa w każdym tygodniu, a z czasem przejścia z około 2 godzin i 30 minut.