Prom Wenecja do Umag

Trasa promowa Wenecja Umag łączy Włochy z Chorwacja i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Wenecja - Umag

  • Venezia Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Atlas Kompas
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Umag

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Wenecja - Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarnie, sklepy i innych obiekty użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie docierają promy z chorwackich portów i północnych miejsc Adriatyku. Port we Wenecji oferuje przeprawy do: Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Umag - Przewodnik

Chorwacki miasto Umag na Istrii jest pierwszym miastem odwiedzających osiągnac, gdy zbliza Istria z Europy Zachodniej. Umag wygrywa odwiedzających z ponad jej urok, roznorodnosc i bogactwo atrakcji w ofercie. Umag to miejscowosc z okolo 13.000 mieszkancow, okolo 45 km od wybrzeza i ciekawej glebi ladu, ktore integruje funkcje specjalne calego regionu i moze w związku z tym najlepszym wstepem dla osob w roznym doswiadczeniem Morza Srodziemnego.Zapleczu Umag odslania piekne wzgorza z fortyfikacjami, które oferują turystom wspaniałe krajobrazy i wspaniałą historię, mnóstwo lokalnych specjałów rolnych i przyjaznych gospodarzy.Morze w Umag jest krystalicznie czysta i nadaje się do kąpieli od maja do października.

Promy z portu Umag działające odejść do Wenecji z jednym żeglarstwa w każdym tygodniu, a z czasem przejścia z około 2 godzin i 30 minut.