Wenecja
Piran
Promy do Slowenia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Wenecja Piran

Wenecja Piran polaczenie laczy Włochy z Slowenia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kompas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Wenecja Piran zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Wenecja do Piran?

Czas przeprawy promowej z Wenecja do Piran wynosi około 3h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Wenecja do Piran i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Wenecja do Piran?

Cena promu z Wenecja do Piran może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Wenecja do Piran wynosi 249 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Wenecja a Piran?

Jest 1 operator promowy dla Wenecja do Piran i jest to
  • Kompas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Wenecja do Piran?

Zarezerwuj promy z Wenecja do Piran poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Wenecja do Piran?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Wenecja do Piran z
  • Kompas

Czy można zabrać samochód na prom z Wenecja do Piran?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Wenecja do Piran?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Piran od Wenecja?

Odległość pomiędzy Wenecja a Piran wynosi około 76 mil morskich.

Wenecja - Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarnie, sklepy i innych obiekty użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie docierają promy z chorwackich portów i północnych miejsc Adriatyku. Port we Wenecji oferuje przeprawy do: Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.


Piran - Przewodnik

Położony na wybrzeżu Adriatyku, w Zatoce Piran, słoweńskie miasto Piran jest uważany za jeden z najpiękniejszych i zarazem najstarszych w Słowenii. Architektura miasta przypomina architekturę Wenecji, gdyz Wenecjanie rządzili miastem przez kilka wieków. Miasto zaczęło się rozwijać w 7. wieku, kiedy Piran został wymieniony w źródłach historycznych po raz pierwszy. W 1283 Piran zaakceptowalo autorytet Wenecji, która trwała aż do upadku Republiki Weneckiej w 1797 roku. Pozniej, znalazła się pod kontrolą Austrii do 1918 roku. W okresie obu wojen światowych teren ten należał do Włoch, a później Jugosławii następnie Słowenii.

Promy z miejskiego portu wyruszają do Wenecji we Włoszech.


Wenecja do Piran Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Kompas 17:00 20:00 3 godziny niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.