COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ankona - Zadar jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Chorwacji.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Ankona - Zadar

  • 2 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Ankona - Zadar

 • "Jadrolinija Ancona - Zadar"

  Po przeczytaniu wielu negatywnych uwag z dużą rezerwa podchodziłem do tej przeprawy. Ogólnie jednak nie ma się do czego przyczepić, wszystko odbyło się sprawnie i punktualnie, na promie czysto, w kajucie świeża pościel, ciepła woda, bez problemu można spać czasem jedynie coś zatrzeslo. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Ankona do Zadar

Ankona Zadar polaczenie laczy Włochy z Chorwacja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Jadrolinija. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ankona Zadar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ankona - Przewodnik

Miasto Ancona znajduje się w regionie Marche w środkowych Włoszech i jest mniej więcej 280 km na północny-wschód od Rzymu. Malownicze położone nad Adriatykiem. Do głównych atrakcji należy katedra.

Port w Ankonie oferuje połączenia promowe do Grecji, Turcji, Chorwacji, Albanii i Czarnogóry. Pasażerowie przeprawiają się stąd do Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrownik, Bari, Patras oraz Igoumenitsa. W terminalu znajdziemy standardowe udogodnienia jak: kawiarnie i sklep spożywczy, a także toalety. Parking jest dostępny zarówno na krótkoterminowe jak i długoterminowe pobyty. Specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Zadar - Przewodnik

Zadar jest jednym z Chorwacji Dalmacji ulubionych miejsc i jest popularnym miastem stale zyskuje reputację dla turystyki.Miasto leży nad Splitu i Dubrownika, i jest mniej więcej trzy godziny od Zagrzebia. Zadar to starożytne miasto z piękne plaże w pobliżu której znajduje się wiele starożytnych ruin rzymskich w rdzeniu STI i wielu pięknych kościołów dla zwiedzających cieszyć. Dodatkowo, dla są urocze wyspy i parków narodowych w zasięgu ręki, i zakupy, kawiarni i klubów nocnych są szczególnie dobre. T on codziennie rynku w Zadarze jest nie do pominięcia i plasuje Wśród Chorwacja najlepszym z najlepszych, z ogromnej ilości świeżych produktów i sezonowe przysmaki. Zadar zauważyć Specjalnie dla STI wysokiej koncentracji kościołów, z najstarszym pochodzącym z 9. wieku. Stanowią one najbardziej zabytkowych i znaczących zabytków w mieście do dzisiaj, z najbardziej imponujących Łącznie Chrysogonus kościele św (Crkva Svetog Krsevana), kościoła św Symeona (Crkva Svetog Sime) i Kościół Najświętszej Marii Panny (Crkva svete Marije).