Wenecja do Rovinj Prom

Wenecja Rovinj trasa promowa laczy Wlochy z Chorwacja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Venezia Lines obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 45 minuty gdy Atlas Kompas serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz.

To daje 10 przeplyniecia tydzien na trasie Wenecja Rovinj pomiedzy Wlochy i Chorwacja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Wenecja do Rovinj Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Chorwacji.

Wenecja - Rovinj Armatorzy Promowi

  • Venezia Lines
    • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Atlas Kompas
    • 3 przeprawy w tygodniu 3 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Wenecja Rovinj

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Wenecja Przewodnik

Wenecja znajduje się w północno-wschodniej części Włoch i znajduje się w grupie 18 wysp rozdzielonych kanałami i połączonych przez szereg mostów. Miasto położone jest w bagnistej lagunie weneckiej, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża, między ujściami rzek Po i Piave, a jej nazwa pochodzi od starożytnych Veneti ludzi, którzy żyli w tu okolicach 10 wieku pne. Miasto, być może jedna z najbardziej znanych na świecie, słynie z pięknej architektury, jego poglądów i jego dzieł. Miasto i laguny zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Terminal promowy Wenecji, Passeggeri, łączy Wenecję z lądem przy wyjściu ze słynnego mostu, Ponte della Liberta. Nowy Port promowy w Wenecji, Marittima Terminal, oferuje szeroki wachlarz udogodnień, w tym restauracje, sklepy i wielu innych usług. Terminal S Marta znajduje się w jednym z najstarszych budynków portu i oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym kawiarni, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. I S Basiliocan Terminal, to terminal, gdzie promy z chorwackich portow i północnych miejsc Adriatyku przyplywaja. Cele dostępne z portu obejmują Mali Losinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran i Umag.

Rovinj Przewodnik

Chorwacki miasto Rovinj znajduja się na zachodnim wybrzeżu Istrii, największym półwyspie Adriatyku, a tylko godzinę drogi od Triestu, 270 km od Zagrzebia, około 500 km od Wiednia w Austrii i około 700 km od Monachium w Niemczech. Weneckie Stare Miasto miasta rozciąga się w poprzek wspaniałym półwyspie w kształcie owalnym i mało warsztaty artystów zrobić to kwitnącej centrum kultury. Znakomitych restauracji są schowany wzdłuż stromych uliczek, a eleganckie bary linia brzegowa.Venetian starego miasta zaczyna się od wielkiego Balbi Arch, ostatnie pozostałości dawnych murów miejskich. Wzdłuż brukowanych uliczek, odwiedzający znajdą w Muzeum Dziedzictwa Rovinj, który mieści się w 17-wiecznym barokowym pałacu, wraz z warsztatami wielowiekową artystów na Grisia Street. Wszystkie drogi prowadzą do katedry św Eufemii z widokiem z 60 metrowej dzwonnicy rozciągania z Archipelagu Rovinj do lasów sosnowych na południu.

Port znajduje się w pobliżu centrum miasta z usług promowych działających od portu wychodzących do Wenecji we Włoszech, a podróż trwa 3 godziny i 30 minut, gdy zatrzymują się po drodze w Porec, Pula czy Piran. Bezpośrednie przejścia do Wenecji trwa około 2 godzin i 45 minut.