Kompas
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Kompas

Atlas Kompas oferuje szybkie przeprawy promowe pomiędzy romantyczną Wenecją i nadmorskmi chorwackimi miejscowościami takimi jak Umag, Poreč, Rovinj lub Pula na Istrii, największym półwyspie na Morzu Adriatyckim.

Atlas Kompas dysponuje dwoma nowoczesnymi katamaranami Prince of Venice i Adriatic Jet, na pokładzie których każdy pasażer podróżuje w sposób przyjemny i komfortowy.

Podczas rejsu ich przyjazny i kompetentny personel przedstawia szczegółowy plan wszystkich tras, dzięki czemu Państwa podróż będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca. .

Na pokładzie Prince of Venice, znajdą Państwo klimatyzowane strefę miejsc siedzących, toalety i trzy odkryte pokłady, wszystkie zapewniające wspaniałe widoki na Adriatyk. Katamaran został zaprojektowany tak, aby być bezpieczny i stabilny nawet w czasie złej pogody, więc podczas podróży mogą się Państwo zrelaksować wiedząc, że są Państwo w najlepszych rękach.

Specjalnie zaprojektowany Jet Adriatic może pomieścić do 343 pasażerów, a także oferuje przestronną, klimatyzowaną strefę miejsc siedzących, dobrze wyposażony bar i szeroki wybór produktów wolnocłowych.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Kompas harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Kompas opinie klientów

 • "Z poreč do Venecji"

  Bardzo polecam, dla tych którzy w pierwszy raz - tylko z przewodnikiem,  wtedy nie tracisz czas .  Transfer z portu do centrum, przejażdżka na gondoli, smaczny obiad w restauracji , taksówka przez Grand kanał do portu  kosztują ok. 85 euro od osoby, ale warto , nie tracisz czasu, plus więcej o hystorii miasta się dowiesz od przewodnika

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Sentimental trip"

  It was great experience. Very profesional and personal, in the same time, attitude. Great stories- I have known a lot even if it wasn’t my first time in Venice. 

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka"

  Bardzo sympatyczna wycieczka do Wenecji.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka Pula - Wenecja - Pula"

  Załoga bardzo uprzejma i pomocna. Świetnie zorganizowana wycieczka po Wenecji. Szybko , sprawnie w miłej atmosferze

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.