Umag
Wenecja
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Umag Wenecja

Umag Wenecja polaczenie laczy Chorwacja z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kompas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Umag Wenecja zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Umag do Wenecja?

Czas przeprawy promowej z Umag do Wenecja wynosi około 3h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Umag do Wenecja i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Umag do Wenecja?

Cena promu z Umag do Wenecja może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Umag do Wenecja wynosi 253 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Umag a Wenecja?

Jest 1 operator promowy dla Umag do Wenecja i jest to
  • Kompas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Umag do Wenecja?

Zarezerwuj promy z Umag do Wenecja poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Umag do Wenecja?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Umag do Wenecja z
  • Kompas

Czy można zabrać samochód na prom z Umag do Wenecja?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Umag do Wenecja?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Wenecja od Umag?

Odległość pomiędzy Umag a Wenecja wynosi około 72 mil morskich.

Umag - Przewodnik

Chorwackie nadmorskie miasto Umag, było rządzone przez Rzymian w swoich pierwszych wiekach, a także znalazło się pod wpływem Imperium weneckiego w 1248 roku. Po upadku Cesarstwa weneckiego, Umag znalazło się pod panowaniem Austriakow, a następnie do 1943 roku był włoskie, przed uzyskaniem do Jugosławii w 1953 roku. Historia miasta siega aż do dnia dzisiejszego, Umag to stało się częścią Chorwacji, która ogłosiła niepodległość w 1991 roku.

Linia brzegowa miasta rozciąga się na długości około 20 km i jest popularnym miejscem na wakacje w Chorwacji. Stare Miasto charakteryzuje się wąskimi, brukowanymi uliczkami i jego wybrzeża z malowniczymi małymi zatoczkami. Umag jest znany ze swojego portu i międzynarodowego centrum tenisowego, w którym odbywaja się co roku Croatian Open.

Promy z portu Umag dodplywaja do Wenecji raz w tygodniu, z czasem przejścia około 2. godzin i 30 minut.


Wenecja - Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.