Porec
Wenecja
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Porec - Wenecja jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Porec do Wenecja

Trasa promowa Porec Wenecja łączy Chorwacja z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Porec do Wenecja?

  Czas przeprawy promowej z Porec do Wenecja wynosi około 3h. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Porec do Wenecja?

  Cena promu z Porec do Wenecja może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Porec do Wenecja wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Porec a Wenecja?

  Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Porec do Wenecja. Są to
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Porec do Wenecja?

  Zarezerwuj promy z Porec do Wenecja poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Porec do Wenecja?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Porec do Wenecja z
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Czy można zabrać samochód na prom z Porec do Wenecja?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Porec do Wenecja z
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Porec do Wenecja?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Venezia Lines
 • Jaka jest odległość od Porec do Wenecja?

  Odległość pomiędzy Porec a Wenecja wynosi około 0 mil morskich.

Opinie na temat Prom Porec - Wenecja

 • "Venecja-Porec"

  Ogólnie bardzo komfortowa podróż. Prom chyba powinni trochę odremontować. Z cateringu nie korzystałem więc nie wiem. Zdecydowanie za zimno w przestrzeni pasażerów

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Co warto?"

  Komfortowy i spokojny rejs. Nie podobało mi się wyraźne dzielenie na klientów VIP i tych innych... Przewodnicy świetni, z poczuciem humoru. Nie polecam jedzenia oferowanego przez firmę w broszurce. Generalnie należy wykupić transport w Wenecji do placu Św. Marka i później z powrotem na statek. Reszta oferowanych „atrakcji” już niekoniecznie a zwłaszcza ten lunch. Całość oceniam jak najbardziej pozytywnie i rekomenduje tego dostawce

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Z poreč do Venecji"

  Bardzo polecam, dla tych którzy w pierwszy raz - tylko z przewodnikiem,  wtedy nie tracisz czas .  Transfer z portu do centrum, przejażdżka na gondoli, smaczny obiad w restauracji , taksówka przez Grand kanał do portu  kosztują ok. 85 euro od osoby, ale warto , nie tracisz czasu, plus więcej o hystorii miasta się dowiesz od przewodnika

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs i pobyt w Wenecji."

  Fantastyczna impreza! Nie dość, że katamaran o słusznej mocy i stabilności podczas rozpruwania adriatyckich fal to jeszcze świetna obsługa przez kompetentną załogę. Program zwiedzania Wenecji dopasowany do potrzeb każdego uczestnika wyprawy (zwiedzasz sam lub prawie wszystko z przewodnikiem łącznie z obiadem po rozsądnych cenach).

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Porec - Przewodnik

Poreč to miasto na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria w Chorwacji. Miasto może prześledzić jego historię z powrotem prawie 2000 lat i jest wokół portu, który jest chroniony od morza do wysepki Świętego Mikołaja. Główny symbol miasta, który został ogłoszony na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku, to Bazylika Eufrazjana Wniebowzięcia Maryi z 6 wieku, które jest wspaniale zachowany i jest dobrze znany ze swoich pięknych złotych mozaik.B azylika jest w rzeczywistości zbiorem budynków, w tym baptysterium i Pałacu Biskupiego. Kilka domów z okresu romańskiego zachowały gotyckie i piękne weneckie pałace, ktore można zobaczyć w mieście. Pierwotnie gotycki kościół Franciszkanów, zbudowany w 13 wieku, w hali "Dieta Istriana" został przebudowany w stylu barokowym w 18 wieku.

Porec to najpopularniejszy kurort na Istrii i jest często nazwany Top Resort w Chorwackiej Wspólnocie Turystycznej. Główne obszary turystyczne to dwie zatoki na południe od miasta, zwane Zelena i Plava Laguna. Są prawie jak małe miasta, z kilkoma hotelami w każdej, oraz miejscami biwakowymi, przystania i centrów handlowych i rozrywkowych.

Z portu miejskiego, odpływają promy do Wenecji we Włoszech.


Wenecja - Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.