COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pula - Wenecja jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Chorwacja do Włochy.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Pula - Wenecja

  • 3 Sailings Weekly 3 hr 30 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 3 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Pula - Wenecja

 • "Sentimental trip"

  It was great experience. Very profesional and personal, in the same time, attitude. Great stories- I have known a lot even if it wasn’t my first time in Venice. 

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka"

  Bardzo sympatyczna wycieczka do Wenecji.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nie obyło się bez stresu"

  Sama podróż super, trochę zaskoczyła nas ilość kontroli paszportowych i czas jaki jest na to "marnowany". Direct Ferries napędził nam stracha bo jakieś kilka dni po zapłacie przysłali informację, że płatność została odrzucona. Udało się to jakoś wyprostować ale stres był. Najlepiej jest kupować na stronie oficjalnej przewoźnika są zniżki.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs Pula-Wenezia"

  Trochę się bałam, ze do rejsu nie dojdzie- w Puli nie ma biura Venezia Lines dopiero na godzinę przed rejsem pojawiają się Agenci z biletami. Poza tym rejs punktualny, bardzo przyjemny, z przewodnikiem opowiadającym o Venezii- jest możliwość spędzenia z nim czasu w samym mieście i za spora opłata skorzystać z oferty wspólnego lunchu i przepraw po kanałach. Polecam serdecznie. PS jedyny minus to klimatyzacja- 3,5 h w lodowce może dać we znaki 

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Pula do Wenecja

Trasa promowa Pula Wenecja łączy Chorwacja z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Pula - Przewodnik

Pula jest miastem w Chorwacji i znajduje się na południowym krańcu półwyspu Istria. Miasto leży na siedmiu wzgórzach i na wewnętrznej części szerokiej zatoki i oczywiście dobrze chroni Port, który jest otwarty od północy zachodniej z dwoma wejściami: od morza i przez kanał Fažana. Miasto słynie z łagodnego klimatu, spokojnego morza i dziewiczej scenerii. Miasto ma długą tradycję produkcji wina, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki. Miasto jest najlepiej znane z wielu zachowanych starożytnych rzymskich budynków, z których najbardziej znany jest jego amfiteatr z 1. wieku, który jest jednym z sześciu największych zachowanych rzymskich aren na świecie. Dwie inne godne uwagi i dobrze zachowane starożytne budowle rzymskie z 1. wieku n.e. to łuk triumfalny, Łuk Sergiusza i świątynia współpracy eval Rzymu i Augusta, zbudowana w 1 wieku naszej ery, zbudowany na forum w czasie panowania rzymskiego cesarza Augustusa.

Port miasta jest ruchliwym w lecie z usługami promowymi do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji. W porcie, znajdziesz restaurację, kantor, toalety, prysznice i mały sklep spożywczy.


Wenecja - Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.