Pula
Wenecja
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Pula - Wenecja jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Pula - Wenecja

Prom Pula do Wenecja

Trasa promowa Pula Wenecja łączy Chorwacja z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Pula do Wenecja?

  Czas przeprawy promowej z Pula do Wenecja wynosi około 3h 37m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Pula do Wenecja?

  Cena promu z Pula do Wenecja może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pula do Wenecja wynosi 0 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pula a Wenecja?

  Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Pula do Wenecja. Są to
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pula do Wenecja?

  Zarezerwuj promy z Pula do Wenecja poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Pula do Wenecja?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Pula do Wenecja z
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Czy można zabrać samochód na prom z Pula do Wenecja?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Pula do Wenecja z
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Czy można zabrać psy na prom z Pula do Wenecja?

  Tak, psy są dozwolone na pokładzie promu. Możesz potrzebować paszportu dla zwierząt i innych dokumentów, aby zabrać ze sobą swojego futrzanego najlepszego przyjaciela. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróży ze zwierzętami. Obecnie można wwozić psy na promy z
  • Venezia Lines
 • Jaka jest odległość od Pula do Wenecja?

  Odległość pomiędzy Pula a Wenecja wynosi około 0 mil morskich.

Opinie na temat Prom Pula - Wenecja

 • "Sentimental trip"

  It was great experience. Very profesional and personal, in the same time, attitude. Great stories- I have known a lot even if it wasn’t my first time in Venice. 

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka"

  Bardzo sympatyczna wycieczka do Wenecji.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nie obyło się bez stresu"

  Sama podróż super, trochę zaskoczyła nas ilość kontroli paszportowych i czas jaki jest na to "marnowany". Direct Ferries napędził nam stracha bo jakieś kilka dni po zapłacie przysłali informację, że płatność została odrzucona. Udało się to jakoś wyprostować ale stres był. Najlepiej jest kupować na stronie oficjalnej przewoźnika są zniżki.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs Pula-Wenezia"

  Trochę się bałam, ze do rejsu nie dojdzie- w Puli nie ma biura Venezia Lines dopiero na godzinę przed rejsem pojawiają się Agenci z biletami. Poza tym rejs punktualny, bardzo przyjemny, z przewodnikiem opowiadającym o Venezii- jest możliwość spędzenia z nim czasu w samym mieście i za spora opłata skorzystać z oferty wspólnego lunchu i przepraw po kanałach. Polecam serdecznie. PS jedyny minus to klimatyzacja- 3,5 h w lodowce może dać we znaki 

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Pula - Przewodnik

Pula jest miastem w Chorwacji i znajduje się na południowym krańcu półwyspu Istria. Miasto leży na siedmiu wzgórzach i na wewnętrznej części szerokiej zatoki i oczywiście dobrze chroni Port, który jest otwarty od północy zachodniej z dwoma wejściami: od morza i przez kanał Fažana. Miasto słynie z łagodnego klimatu, spokojnego morza i dziewiczej scenerii. Miasto ma długą tradycję produkcji wina, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki. Miasto jest najlepiej znane z wielu zachowanych starożytnych rzymskich budynków, z których najbardziej znany jest jego amfiteatr z 1. wieku, który jest jednym z sześciu największych zachowanych rzymskich aren na świecie. Dwie inne godne uwagi i dobrze zachowane starożytne budowle rzymskie z 1. wieku n.e. to łuk triumfalny, Łuk Sergiusza i świątynia współpracy eval Rzymu i Augusta, zbudowana w 1 wieku naszej ery, zbudowany na forum w czasie panowania rzymskiego cesarza Augustusa.

Port miasta jest ruchliwym w lecie z usługami promowymi do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji. W porcie, znajdziesz restaurację, kantor, toalety, prysznice i mały sklep spożywczy.


Wenecja - Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.