Pula do Wenecja Prom

Pula Wenecja trasa promowa laczy Chorwacja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Venezia Lines obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 15 minuty gdy Atlas Kompas serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 30 min.

To daje 7 przeplyniecia tydzien na trasie Pula Wenecja pomiedzy Chorwacja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pula do Wenecja Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Chorwacja do Wloch.

Pula - Wenecja Armatorzy Promowi

  • Venezia Lines
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Atlas Kompas
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Pula Wenecja

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Pula Przewodnik

Pula jest miastem w Chorwacji i znajduje się na południowym krańcu półwyspu Istria. Miasto leży na siedmiu wzgórzach i na wewnętrznej części szerokiej zatoki i oczywiście dobrze chroni Port, który jest otwarty od północy zachodniej z dwoma wejściami: od morza i przez kanał Fažana. Miasto słynie z łagodnego klimatu, spokojnego morza i dziewiczej scenerii. Miasto ma długą tradycję produkcji wina, rybołówstwa, przemysłu stoczniowego i turystyki. Miasto jest najlepiej znane z wielu zachowanych starożytnych rzymskich budynków, z których najbardziej znany jest jego amfiteatr z 1. wieku, który jest jednym z sześciu największych zachowanych rzymskich aren na świecie. Dwie inne godne uwagi i dobrze zachowane starożytne budowle rzymskie z 1. wieku n.e. to łuk triumfalny, Łuk Sergiusza i świątynia współpracy eval Rzymu i Augusta, zbudowana w 1 wieku naszej ery, zbudowany na forum w czasie panowania rzymskiego cesarza Augustusa.

Port miasta jest ruchliwym w lecie z usługami promowymi do Wenecji, gdzie można wykonać połączenia do innych włoskich miast, Rimini i Kooper i Losinj w Chorwacji. W porcie, znajdziesz restaurację, kantor, toalety, prysznice i mały sklep spożywczy.

Wenecja Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.