COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SNAV

SNAV są jedną z największych firm promowych w Europie Południowej, która oferuje przeprawy promowe przez Adriatyk, Morze Śródziemne i Morze Tyrreńskie.

SNAV z Napoli na kontynencie plynie do licznych wysp w Zatoce Napoli, całoroczne usługi podczas przejścia sezonowe łączą Napoli do cudowne Wyspy Liparyjskie. Ankona Split oferuje usługi w sezonie letnim od czerwca do września, łączący Włochy z najpiękniejszymi miastami Chorwacji.

W partnerstwie z Grandi Navi Veloci, sieć SNAV plynie na Sycylie, Sardynie, do Hiszpanii, Maroka i Tunezji.

Flota składa się z SNAV wodolotow i katamaranow - wszystkie sa szybkie, bezpieczne, wygodne i gotowe do Państwa oczekiwan.

Z directferries.pl można znaleźć SNAV rozkłady jazdy, taryfy i zakupic SNAV bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac SNAV z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy SNAV

SNAV opinie klientów

 • "Split-Ankona"

  Fajna wyprawa. Szczerze polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ankona - Split"

  Wszystko super z minusem w postaci WC, które były wysprzątane, ale nie powtórzono tego w czasie rejsu i nie wytrzymały trudów podróży.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wakacje"

  było OK

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "No title"

  It was good. Really good.

  Przeczytaj Więcej Zwiń