Palermo do Neapol Prom

Palermo Neapol trasa promowa laczy Sycylia z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 11 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 30 minuty gdy Tirrenia serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 30 min.

To daje 18 przeplyniecia tydzien na trasie Palermo Neapol pomiedzy Sycylia i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Palermo do Neapol Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sycylia do Wloch.

Palermo - Neapol Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 11 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Tirrenia
    • 7 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Palermo Neapol

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Palermo Neapol to samochod + 2 pasazerów.

Palermo Przewodnik

Palermo to włoskie miasto na Sycylii, które posiada międzynarodową reputację jego historii, kultury, gastronomii i architektury. Miasto, znajduje się w północno-zachodniej części Sycylii, w Zatoce Palermo na Morzu Tyrreńskim. Palermo jest kulturalną, gospodarczą i turystyczną piecza Sycylii, ktora przyiaga turystów do miasta, aby doświadczyć jego kulturę i cieszyć się jego doskonałą pogodę śródziemnomorskia. Często wyblakłe wspaniałości wielu pałaców i kościołów w Palermo w centrum ustępuje miejsca popularnym obszarom, których sposób życia nie w pełni należy do 21 wieku. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rynków, których arabskie początki są widoczne jeszcze dziś dzięki ich hałasowi, zapachy, kolory, wąskie labiryntowe ulice, wspaniały wachlarz żywności i innych towarów na półkach i ogólną "souk" atmosfera.

Promy z miasta odplywaja do wielu miejsc, w tym Genui (czas podrozy 21 godz), Civitavecchia (14 godzin podróż), Neapolu (10 godzin i 30 minut) i Tunezji (10 godzin). Pasażerowie piesi muszą stawic sie , w ciągu 1 godziny przed odplynieciem, a pojazdy na 2 godziny.