COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trapani - Neapol jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sycylia do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Trapani - Neapol

Prom Trapani do Neapol

Zdobadz najlepsze okazje na przeprawach prmowych pomiedzy Sycylia i Włochy na polaczeniu Trapani do Neapol z Direct Ferries i porownaj alternatywne dostepne polaczenia.

Uzyj naszego przewodnika promowego Trapani Neapol aby znalezc wszelkie potrzebne informacje dotyczace zakupu biletu do Włochy wlacznie z przewodnikami na polaczeniu Trapani Neapol oraz sprawdzic inne oferty na tej trasie.

Kalkulacja oraz rezerwacja biletu promowego do Włochy nigdy nie była łatwiejsza. Jedyne co musisz zrobić to wybrać trasę Trapani do Neapol z menu po lewej stronie, podać liczbę pasażerów i kliknij dalej!

Trapani - Przewodnik

Włoskie miasto Trapani znajduje się na Sycylii i jest stolicą prowincji Trapani. Historia miasta sięga Elymian i jest ważnym portem rybackim i brama do Egady. Popularne atrakcje w mieście to jego kościoły, a jego odrestaurowana katedra w szczególności. Katedra San Lorenzo została zbudowana w 14. Również popularne w mieście jest Chiesa del Purgatorio, który zawiera rzeźby, które są prowadzone przez miasto w czasie procesji Wielkanocnej. W Wielki Piątek te dwadzieścia drewnianych posągow, zwane Misteri, są prowadzone przez ulice przez obywateli w szatach.

Położony z dala od centrum miasta są średniowieczne ściany wzgórza miasta Erice, Marsala, który słynie z wina i starożytnego greckiego miejsca Selinunte. Inną popularną wycieczka, jest odwiedzenie pobliskiej wyspy Egadi do której można dotrzeć w około 30 minut. Jest to idealne miejsce na relaks, pływanie, nurkowanie.

Z portu w Trapani, odpływają promy na wyspy, takie jak Pantelleria oraz Neapol, Cagliari na Sardynii ioraz do Tunezji.