COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Neapol - Vulcano jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy na Wyspy Eolskie.

Przewoźnicy Promowi - Neapol - Vulcano

  • 5 przeprawy w tygodniu 6 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę

Prom Neapol do Vulcano

Trasa promowa Neapol Vulcano łączy Włochy z Wyspy Eolskie i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SNAV obsluguje swoje polaczenia do 5 razy tydzien, Alilauro 7 razy tydzien & Siremar posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 13 połączeń promowych tydzien na trasie Neapol Vulcano pomiędzy Włochy i Wyspy Eolskie.

Vulcano - Przewodnik

Małej włoskiej wyspie Vulcano leży na Morzu Tyrreńskim i jest około 25 km od wybrzeża wyspy Sycylii. Jest to najbardziej wysunięty na południe od ośmiu wysp, które tworzą Aeolian grupę wysp. Na wyspie znajduje się kilka wulkanów ośrodków, w tym jeden z czterech aktywnych, bez podwodnych, wulkany we Włoszech.Ostatnia aktywność wulkaniczna jest Wielki krater na szczycie stożka Fossa, stożek wyrosła w Lentia Caldera w środku wyspy, i miał co najmniej dziewięć główne erupcje w ciągu ostatnich 6000 lat. Wulkan został cicho od erupcji stożka Fossa w dniu 3 sierpnia 1888 do 1990, które zdeponowane około 5 metrów materiału pyroclastic na szczycie.Wyspa słynie z gorących źródeł takze, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od portu. Dla odważnych, użytkownicy są w stanie dojść do krateru wulkanu, gdzie można obserwować dym z ziemi!