Siremar
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Siremar

Siremar od 1975 roku oferuje przeprawy promowe pomiędzy Sycylią i innymi włoskimi wyspami takimi jak Ustica i Pantelleria, jak również pomiędzy Wyspami Liparyjskimi, Egadzkimi i Pelagijskimi.

Flota Siremar składa się z 18 obszernych i nowoczesnych wodolotów, które są używane na dłuższych trasach i mogą poruszać się z prędkością do 33 węzłów. Ich największy, a zarazem szybki i komfortowy statek, Isola di Stromboli,jest w stanie pomieścić 802 pasażerów.

Wszystkie statki posiadają klimatyzowaną strefę miejsc siedzących. Mogą również zabarać na pokład dużą liczbę samochodów, motocykli, ciężarówek oraz kamperów, dzięki czemu zwiedzanie włoskich wysp staje się jeszcze łatwiejsze.

Siremar pozwala na podróżowanie ze zwierzętami, ale (nie wliczając psów przewodników) mogą się one poruszać tylko w wyznaczonych strefach bądź muszą zostać umieszczone w specjalnych klatkach znajdujących się na pokładzie.

Zobacz Siremar,ceny i rozkłady jazdy, bilety Siremar z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Siremar z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Siremar

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Siremar opinie klientów

  • "Wycieczka promem na wyspę"

    Wszystko ok, polecam

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.