Prom Ginostra do Rinella

Ginostra Rinella polaczenie laczy Wyspy Eolskie z Wyspy Eolskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Liberty Lines Fast Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 40 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ginostra Rinella zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ginostra - Rinella

  • Liberty Lines Fast Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 40 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ginostra Rinella

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ginostra Rinella to samochod + 1 pasażer.

Rinella - Przewodnik

Rio Marina położona jest we wschodniej części wyspy Elba, w małych wlocie otoczonej wzgórzami. Te wzgórza charakteryzują się czerwonej ziemi, który jest ze względu na wydobycie żelaza tlenek, które miało miejsce w przeszłości. W tym obszarze wydobycia tlenek żelaza miała miejsce już w okresie Etrusków i był wraz z połowów, główną aktywność mieszkańców Rio Marina, aż zaledwie kilka lat temu. Dziś Rio Marina to nadmorski kurort we wszystkie niezbędne udogodnienia dla swoich gości.Kościół San Rocco jest popularną atrakcją w mieście. Jest szyku wieży w porcie, który ma ośmiokątny bazę i zostało zlecone przez Giacomo V Appiano w 1534 roku jako poszukiwania i obrony. Kolejną atrakcją na wyspie jest to Park mineralne, gdzie to jest możliwe, aby zobaczyć różnorodność minerałów obecnych w różnych częściach wyspy - istnieje około 1000 wybranych okazow.

Z portu istnieją połączenia z lądem, jako alternatywa dla Portoferraio.