Milazzo do Stromboli Prom

Milazzo Stromboli trasa promowa laczy Sycylia z Wyspy Eolskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Liberty Lines obsluguje do 8 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 10 minuty gdy Siremar serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 15 min.

To daje 59 przeplyniecia tydzien na trasie Milazzo Stromboli pomiedzy Sycylia i Wyspy Eolskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Milazzo - Stromboli Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 8 Przeprawy Dziennie 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę
  • Siremar
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Milazzo Stromboli

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milazzo Stromboli to samochod i 1 pasazer.

Milazzo Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.

Stromboli Przewodnik

Włoska wyspa Stromboli usytuowany jest tuż przy wybrzeżu Sycylii, na Morzu Tyrreńskim. Jest to jedna z ośmiu wysp, które tworzą Aeolian grupę wysp. Zasadniczo istnieją trzy rzeczy do zrobienia na Stromboli. Jednym z nich jest garncarza wokół głównej miejscowości, podziwiając widoki, stamtąd Chociaż krater wulkanu nie jest widoczny.Drugim jest wybrać się w rejs wokół Sciara del Fuoco do, strome czarne blizny spłukiwane stronie wulkanu, gdzie można zobaczyć eksplozji Stromboli jest. Ta gra jest po ciemnej NAJBARDZIEJ, ogniste Po emisji Dobrze widoczne są.Trzecim zadaniem, a nie dla ludzi o słabych nerwach lub niezdatna jest wspinać się po erupcji wulkanów i zobaczyć z bliska!

Niektóre usługi promowe i wodolotami z Sycylii i przystanek na Stromboli. Kontynencie Alternatywnie podróżni mogą zmienić na wyspie Lipari o łączącej promem. Stromboli jest na północny-wschód od Wysp Liparyjskich, i wodoloty z Lipari może nawet o 1 godzinę i 40 minut. Serwisy z Messyny na Sycylii podjąć prawie 1 godzinę i 30 minut.