COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines, dawniej znany jako Ustica Lines, jest jednym z czołowych włoskich operatorów promów, łączący kontynent z Wyspami Liparyjskimi, Wyspami Egadzkimi i Wyspami Pelagijskimi oraz Sycylią, Ustica i Pantellerią.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i początkowo obsługiwała trasy pomiędzy Neapolem i różnymi wyspami na Morzu Tyrreńskim, jednak od tego czasu Liberty Lines szybko się rozrosła i stała się jednym z największych przewoźników w kraju. Ich flota to trzydzieści szybkich wodolotów, katamarany i jednokadłubowce(poddawane regularnym kontrolom bezpieczeństwa, a załoga składa się z 600 członków, oferując każdego roku najwyższą jakość usług dla ponad półtora miliona pasażerów.

Liberty Lines nieustannie wyznacza standardy we włoskim przemyśle morskim: przykładem tego może być wodolot "Super Admiral", który jest w stanie pomieścić ponad 350 pasażerów i jest wyposażony w najnowsze technologie. Ponadto, na pokładzie wszystkich statków znajdziesz w pełni klimatyzowane kabiny, telewizory, rozkładane fotele i bary, dzięki czemu każda twoja podróż z Liberty Lines będzie przebiegać w sposób szybki i komfortowy.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Liberty Lines Fast Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Liberty Lines Fast Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Liberty Lines Fast Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines Fast Ferries opinie klientów

  • "Nic zlego o firmie"

    godne polecenia w sezonie

    Przeczytaj Więcej Zwiń