Liberty Lines Fast Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines, dawniej znany jako Ustica Lines, jest jednym z czołowych włoskich operatorów promów, łączący kontynent z Wyspami Liparyjskimi, Wyspami Egadzkimi i Wyspami Pelagijskimi oraz Sycylią, Ustica i Pantellerią.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i początkowo obsługiwała trasy pomiędzy Neapolem i różnymi wyspami na Morzu Tyrreńskim, jednak od tego czasu Liberty Lines szybko się rozrosła i stała się jednym z największych przewoźników w kraju. Ich flota to trzydzieści szybkich wodolotów, katamarany i jednokadłubowce(poddawane regularnym kontrolom bezpieczeństwa, a załoga składa się z 600 członków, oferując każdego roku najwyższą jakość usług dla ponad półtora miliona pasażerów.

Liberty Lines nieustannie wyznacza standardy we włoskim przemyśle morskim: przykładem tego może być wodolot "Super Admiral", który jest w stanie pomieścić ponad 350 pasażerów i jest wyposażony w najnowsze technologie. Ponadto, na pokładzie wszystkich statków znajdziesz w pełni klimatyzowane kabiny, telewizory, rozkładane fotele i bary, dzięki czemu każda twoja podróż z Liberty Lines będzie przebiegać w sposób szybki i komfortowy.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Liberty Lines Fast Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Liberty Lines Fast Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Liberty Lines Fast Ferries z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines Fast Ferries routes and ports

Liberty Lines Fast Ferries opinie klientów

 • "Trapani-FAvignana-Trapani"

  Jedyny minus to zbyt częste i wielokrotne zmiany rozkładu. Zmiany wysyłane tylko w języku włoskim. Brak wersji angielskiej (sic!)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wielkie brawa"

  Mieliśmy ostatnio okazje korzystać dwa razy z ww. linii płynąc do Stromboli. Wszystko punktualnie, miła obsługa, miejsc mnóstwo. Widoki nieziemskie. W drodze powrotnej pani zadzwoniła do nas, z informacja, że za 10 minut mamy prom powrotny bo idzie pogorszenie pogody i nie będą już pływać. Także byliśmy dzięki temu 2 godziny wcześniej i bezpieczni :)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Szybki transport"

  Wygodne i szybkie polaczenie, statek niepozorny a zaskoczył prędkością 60 km/h

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "MILAZZO -STROMBOLI"

  OK

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.