Prom Milazzo do Vibo Valentia

Milazzo Vibo Valentia polaczenie laczy Sycylia z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Liberty Lines Fast Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Milazzo Vibo Valentia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Milazzo - Vibo Valentia

  • Liberty Lines Fast Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Milazzo Vibo Valentia

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Milazzo - Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.