Trapani do Favignana Prom

Trapani Favignana trasa promowa laczy Sycylia z Wyspy Egadzkie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Liberty Lines obsluguje do 17 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 30 minuty gdy Siremar serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 21 przeplyniecia dzien na trasie Trapani Favignana pomiedzy Sycylia i Wyspy Egadzkie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Trapani - Favignana Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 17 Przeprawy Dziennie 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Siremar
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Trapani Favignana

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trapani Favignana to samochod i 1 pasazer.

Trapani Przewodnik

Włoskie miasto Trapani znajduje się na Sycylii i jest stolicą prowincji Trapani. Historia miasta sięga Elymian i jest ważnym portem rybackim i brama do Egady. Popularne atrakcje w mieście to jego kościoły, a jego odrestaurowana katedra w szczególności. Katedra San Lorenzo została zbudowana w 14. Również popularne w mieście jest Chiesa del Purgatorio, który zawiera rzeźby, które są prowadzone przez miasto w czasie procesji Wielkanocnej. W Wielki Piątek te dwadzieścia drewnianych posągow, zwane Misteri, są prowadzone przez ulice przez obywateli w szatach.

Położony z dala od centrum miasta są średniowieczne ściany wzgórza miasta Erice, Marsala, który słynie z wina i starożytnego greckiego miejsca Selinunte. Inną popularną wycieczka, jest odwiedzenie pobliskiej wyspy Egadi do której można dotrzeć w około 30 minut. Jest to idealne miejsce na relaks, pływanie, nurkowanie.

Z portu w Trapani, odpływają promy na wyspy, takie jak Pantelleria oraz Neapol, Cagliari na Sardynii ioraz do Tunezji.

Favignana Przewodnik

Wyspa Favignana stanowi część Egady, które są trzy wyspy położone na zachodnim wybrzeżu Sycylii. Favignana ma dobre, częste połączenia promowe z innych Egadami oraz z Trapani;Bliskość lotniska w Trapani sprawia, że wyspa niezwykle dostępny od reszty Europy. Chociaż istnieją udogodnienia turystycznych, charakter wyspy wydaje się mało zmienione, a podróżni, którzy odwiedzają wyspę chętnie wpisują się w pośpiechu wyspie sposób życia. Jednym z uroków Egady jest to, że nigdy nie zostały wypełnione willi bogatych, ani odwiedzany przez efektowne, a nie pozasądowego charakteru atrakcje zostały opracowane dla turystów. W związku z tym, w porównaniu z zatłoczonych turystycznych wyspy Capri i Ischia i eleganckiej atmosferze niektórych Wyspy Liparyjskie, Egadi Favignana i jej sąsiedzi mają orzeźwiający prosty autentyczności.

Miasto Favignana jest piękne miejsce, z prawdziwą lokalną atmosferę i przyjazne nastawienie do turystów, którzy odwiedzają.Centrum miasta jest ulica piesza dla passeggiata wieczorem. W głównych placów Piazza Madrice Piazza Europa, starzy ludzie siedzą na zewnątrz kawiarni przechodzące czas dnia, a dzieci bawią się na rowerach, podczas gdy ich rodzice zrobić zakupy czy zatrzymać się na pogawędkę. Jest to z pewnością miejsce do odwiedzenia.