Milazzo do Vulcano Prom

Milazzo Vulcano trasa promowa laczy Sycylia z Wyspy Eolskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Liberty Lines obsluguje do 14 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 40 minuty gdy Siremar serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 30 min.

To daje 15 przeplyniecia dzien na trasie Milazzo Vulcano pomiedzy Sycylia i Wyspy Eolskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Milazzo - Vulcano Armatorzy Promowi

  • Liberty Lines
    • 14 Przeprawy Dziennie 40 min
    • Uzyskaj cenę
  • Siremar
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Milazzo Vulcano

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milazzo Vulcano to samochod i 1 pasazer.

Milazzo Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.

Vulcano Przewodnik

Małej włoskiej wyspie Vulcano leży na Morzu Tyrreńskim i jest około 25 km od wybrzeża wyspy Sycylii. Jest to najbardziej wysunięty na południe od ośmiu wysp, które tworzą Aeolian grupę wysp. Na wyspie znajduje się kilka wulkanów ośrodków, w tym jeden z czterech aktywnych, bez podwodnych, wulkany we Włoszech.Ostatnia aktywność wulkaniczna jest Wielki krater na szczycie stożka Fossa, stożek wyrosła w Lentia Caldera w środku wyspy, i miał co najmniej dziewięć główne erupcje w ciągu ostatnich 6000 lat. Wulkan został cicho od erupcji stożka Fossa w dniu 3 sierpnia 1888 do 1990, które zdeponowane około 5 metrów materiału pyroclastic na szczycie.Wyspa słynie z gorących źródeł takze, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od portu. Dla odważnych, użytkownicy są w stanie dojść do krateru wulkanu, gdzie można obserwować dym z ziemi!