Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Trieste?

  • Trieste - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Trieste przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Trieste - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Trieste - Rozkłady

Trieste - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Triestrze?

Często pomijany w poszukiwaniu weekendowej przerwy, Triest ma wszystko, czego potrzebujesz na relaksujący wypoczynek na wybrzeżu środkowej Europy. Szczycąc się pięknymi budynkami, mnóstwem koczowniczych pisarzy i artystów, pośród pewności siebie, że znajdą w domu najlepszą włoską kawę, kwintesencja włoskiego doświadczenia zostaje pochłonięta w granicach tego wspaniałego miasta. Całe popołudnie można spędzić oglądając widoki, zanurzając się w niezwykłych budowlach zdobionych na Piazza Unita d'Italia i Grande Canal, a pomiędzy zatrzymując się na kawę w jednej z uroczych kawiarni. Triest w lecie i wiosną jest tak idylliczny, jak można sobie wyobrazić.

Jak poruszać się po Triestrze?

Linie autobusowe zapewniają dość dobrą sieć połączeń. Wiele firm turystycznych oferuje szczegółowe wycieczki po mieście.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.