Zarezerwuj Prom do Trieste

Port Trieste w Włochy oferuje 1 przepłynięć promowych w tygodniu do Durres w Albania. Przeprawa promowa Trieste do Durres z Adria Ferries trwa od 27 godziny.

Trieste Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Trieste - Prom alternatywny

Trieste - Rozkłady

 • Adria Ferries
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 27 godz
  • Uzyskaj cenę

Trieste - Przewodnik

Triest to miasto w północno-wschodnich Włoszech, leżące na wąskim pasie między Morzem Adriatyckim a Słowenią. Wiele linii promowych oferuje przeprawy promowe do sąsiednich krajów, zapewniając bramy do nadmorskich kurortów nad Morzem Adriatyckim.

Co można zobaczyć i zrobić w Triestrze?

Często pomijany w poszukiwaniu weekendowej przerwy, Triest ma wszystko, czego potrzebujesz na relaksujący wypoczynek na wybrzeżu środkowej Europy. Szczycąc się pięknymi budynkami, mnóstwem koczowniczych pisarzy i artystów, pośród pewności siebie, że znajdą w domu najlepszą włoską kawę, kwintesencja włoskiego doświadczenia zostaje pochłonięta w granicach tego wspaniałego miasta. Całe popołudnie można spędzić oglądając widoki, zanurzając się w niezwykłych budowlach zdobionych na Piazza Unita d'Italia i Grande Canal, a pomiędzy zatrzymując się na kawę w jednej z uroczych kawiarni. Triest w lecie i wiosną jest tak idylliczny, jak można sobie wyobrazić.

Bogactwo zabytków rozrzuconych wokół Starego Miasta jest idealnym antidotum dla każdego, kto ma skłonność do historycznej architektury. Katedra San Giusto jest wyjątkową atrakcją. Niesamowite struktury i skomplikowane projekty przyciągają uwagę wsród turystów. Niezliczone imponujące budynki mogą spowodować długie spacerowanie po mieście, więc najlepiej odpocząć po drodze w jednej z eleganckich restauracji.

Jak poruszać się po Triestrze?

Linie autobusowe zapewniają dość dobrą sieć połączeń. Wiele firm turystycznych oferuje szczegółowe wycieczki po mieście.

Jak dostać się do portu w Trieste?

 • Trieste - adres portu

  Via dello Scalo Legnami,34146 Trieste TS,Italy Punto Franco Vecchio,Molo IV,1,34132 Trieste TS,Italy

 • Trieste - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Trieste przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Trieste - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!