Prom Milazzo do Ginostra

Milazzo Ginostra polaczenie laczy Sycylia z Wyspy Eolskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Liberty Lines Fast Ferries. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Milazzo Ginostra zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Milazzo - Ginostra

Średnia cena promu Milazzo Ginostra

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Milazzo Ginostra to samochod + 1 pasażer.

Milazzo - Przewodnik

Sycylijskie miasto Milazzo jest trzecim największym miastem w prowincji Mesyna i liczy około 32.000 ludnosci. Znajduje się około 40 km od stolicy Sycylii, u podstawy półwyspu, który wystaje do Morza Tyrreńskiego. Ważny i popularny widok w mieście to Zamek Milazzo, których uważany jest za budynek zbudowany przez Arabów, a następnie rozbudowany przez Normanów i przywrócony przez Fryderyka II. Ściany zamku mają okrągłe wieże, a także gotycki portal z 14 wieku. Inne ciekawe zabytki to kościół Matki Bożej z Góry Karmel, Rock Kościół św Antoniego z Padwy, Sanktuarium św Franciszka z Paoli i barokowy Kościoł Świętego Krzyża.

Z portu odpływają promy na Wyspy Liparyjskie i do Neapolu.