Niestety, Rinella - Neapol usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Rinella - Neapol

Serwis Rinella - Neapol byl operowany przez Siremar.

Rinella - Neapol trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Aeolian Islands,Italy i Wlochy. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Srednia cena Rinella Neapol

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rinella Neapol to samochod i 2 pasazerów.

Rinella Przewodnik

Rinella to mała wioska położona na włoskiej wyspie Salina, czy Santa Marina Salina - pelne imie wispy. Wyspa jest częścią Wysp Liparyjskich i leży około 140 kilometrów na północny-wschód od Palermo i około 70 km na północny-zachod od Messina. Rinella znana jest z czarnych plaż, z wykutych w skale jaskiń i z jego placu, który został wybrany jako miejsce dla filmu "wulkan". Wieś jest także domem dla drugiego portu wyspy.

Salina jest podzielona między trzy wspolnoty: Santa Marina na wschodnim wybrzeżu, Malfa na północy, a Leni na południowy zachód. Od Leni w kierunku morza jest wioska Rinella. Nad miejscowością Leni jest Valdichiesa w centrum wyspy. Inne mniejsze miejscowości to Capo Faro, Pollara i Lingua.

Połączenia promowe z małego portu wyplywaja do Palermo i Milazzo na Sycylii.