Neapol do Palermo Prom

Neapol Palermo trasa promowa laczy Wlochy z Sycylia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 11 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 30 minuty gdy Tirrenia serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 30 min.

To daje 18 przeplyniecia tydzien na trasie Neapol Palermo pomiedzy Wlochy i Sycylia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Neapol do Palermo Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sycylię.

Neapol - Palermo Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 11 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Tirrenia
    • 7 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Neapol Palermo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Palermo to samochod + 2 pasazerów.

Palermo Przewodnik

Włoskie miasto Palermo znajduje się na Sycylii. Palermo leży na północny-zachodnim wybrzeżu i ma szczególnie duży i ważny port, naturalny, obok Monte Pellegrino. Z typowym charakterze śródziemnomorskim i mnóstwo odwołania przybrzeżnej, Palermo sięga aż do 8 wieku, a dzisiaj jest znane od wielu różnych czynników, takich jako jego budynków Norman, wspaniałych pałaców i tętniących życiem rynkach lokalnych. Zabytkowe centrum Palermo jest powiat Quattro Canti, co oznacza, że "czterech kątach". Wiele najciekawszych atrakcji miasta jest tutaj, takich jak Pałac Królewski. Warto również zobaczyć Katedra Santa Maria Assunta (Cattedrale). Jest to dość przytłaczające i sama wielkość i szczegóły architektury musi być postrzegana w ciele, aby być w pełni docenione. Goście powinni również zwrócić uwagę na średniowiecznej bazyliki San Francesco d'Assisi, w 12-wiecznym Castello della Zisa (Zisa Castle) i Teatro Massimo, niedawno odrestaurowanym teatrze oferuje regularne występy.

Promy z portu miasta odplywaja do Genui, Civitavecchia, Neapolu i Tunezji.