Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Procida?

  • Procida - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Procida przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Procida - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Procida - Rozkłady

Procida - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić na Wyspie Procida?

Procida jest autentycznym Włochom w najlepszej formie. Pełne słońca ulice wypełnione są kolorowymi domami i młodymi mieszkańcami zmierzającymi ku brzegom. Zapach świeżej kawy, pizzy i owoców morza wypełnia powietrze, a mieszkańcy i turyści mieszają się naturalnie wśród uroczych, wąskich ścieżek. Nawet w lipcu, w lecie, Procida nie jest zalewana turystami - kilka hoteli ma wolne pokoje i łatwo jest znaleźć miejsce na ręczniki na plaży. Brak turystyki jest równoznaczny z brakiem atrakcji, co może tłumaczyć, dlaczego wyspa nie zyskała tak dużego znaczenia jak sąsiednie nadmorskie kurorty - ale w tym leży urok - nikt nie będzie w pobliżu, podczas gdy ty podziwiasz oszałamiające widoki otaczający krajobraz.

Jak poruszać się po Wyspie Procida?

Jeśli masz czas, zbadaj Procida pieszo. Jest to idealne miejsce na spacer po bardziej ruchliwych obszarach, ciesząc się pogodą, przyjazną atmosferą i pysznymi owocami morza.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.