Ippocampo
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ippocampo

IPPOCAMPO to firma promowa, która działa w Zatoce Neapolitańskiej, zapewniając regularne promy z Włoch kontynentalnych na okoliczne wyspy Ischia i Procida. Ta usługa transportowa jest dostępna do rezerwacji przez cały rok i oferuje pasażerom szybki i niezawodny sposób na zwiedzanie Włoch.

Promy IPPOCAMPO kursują między 4 różnymi portami w Zatoce Neapolitańskiej: Porto commerciale di Marina Grande w Procida, Ischia Porto banchina "Scivolo", Porto commerciale di Pozzuoli i Monte di Procida Porto. Na pokładzie mogą znajdować się wyłącznie piesi pasażerowie, a rowery mogą być przewożone za 3 € w każdą stronę. Pasażerowie mogą również zabrać na prom swoje zwierzęta domowe.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Ippocampo i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Ippocampo. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.