Procida
Ischia
Promy do Zatoka Neapol
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Procida - Ischia jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Procida - Ischia

Prom Procida do Ischia

Trasa promowa Procida Ischia łączy Zatoka Neapol z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Caremar obsługuje swoje połączenia do 9 razy dzien, Caremar (Hydrofoil) 5 razy dzien & Alilauro Gruson posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych dzien na trasie Procida Ischia pomiędzy Zatoka Neapol i Zatoka Neapol.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Procida do Ischia?

  Czas przeprawy promowej z Procida do Ischia wynosi około 23m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Procida do Ischia?

  Cena promu z Procida do Ischia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Procida do Ischia wynosi 40 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Procida a Ischia?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Procida do Ischia. Są to
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)
  • Alilauro Gruson
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Procida do Ischia?

  Zarezerwuj promy z Procida do Ischia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Procida do Ischia?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Procida do Ischia z
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)
  • Alilauro Gruson
 • Czy można zabrać samochód na prom z Procida do Ischia?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Procida do Ischia z
  • Caremar
 • Czy można zabrać psy na prom z Procida do Ischia?

  Tak, psy są dozwolone na pokładzie promu. Możesz potrzebować paszportu dla zwierząt i innych dokumentów, aby zabrać ze sobą swojego futrzanego najlepszego przyjaciela. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróży ze zwierzętami. Obecnie można wwozić psy na promy z
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)
 • Jaka jest odległość od Procida do Ischia?

  Odległość pomiędzy Procida a Ischia wynosi około 5 mil morskich.

Procida - Przewodnik

Procida jest wyspą w archipelagu Flegrian i znajduje się tuż u wybrzeży Neapolu na południu Włoch. Wyspa leży między Cape Miseno i wyspa Ischia. Wyspa ma około 4 km kw. oraz ma 16 km wybrzeża. Najwyższym punkt wyspy to góra Terra Murata, który ma 91 metrów nad poziomem morza. Wyspa nie ma wiele interesujących zabytków i niestety wydaje się zaniedbywać te to ma. Najbardziej urokliwym miejscem na wyspie Procida to Marina Corricella, która jest cienkim skrawkiem nabrzeża z domami rybackich. Domy zostały zbudowane na skale w dość pionowym bałaganie. Istnieje kilka barów i restauracji w Corricella.

Promy do Ischia generalnie zatrzymują się na Procida. Są to zarówno szybkie i powolne, a niektóre z innego portu w Neapolu, zwany Mergellina, co jest przydatne dla włoskiej sieci kolejowej. Procida jest obsługiwana przez promy z pobliskiego miasta na kontynencie zwanym Pozzuoli.


Ischia - Przewodnik

Ischia jest największą z trzech wysp położonych u wybrzeży Neapolu i więcej niż posiada własny pięknem wyspy wzrasta z lazurowe wody Morza Tyrreńskiego. Inne wyspy na Wyspach Phlegrean, są Procida i Capri. Ischia wydaje milion mil z dala od zgiełku i naładowanych ulicach Neapolu, choć w rzeczywistości jest to tylko krótka przejażdżka promem, i posiada przyjemności dla najbardziej nieustraszonych czy nieśmiałe podróżnych. Na wyspie znajduje się około 40 km linii brzegowej, które oferują turystom wiele okazji do opalania nasączone relaksu. Transport lądowy, górzysty teren czeka na tych, którzy lubią wspinaczki.Spokojna przyjemność żyznych wzgórz wulkanicznych oferują wózki mniej energii szansę uzyskać panoramiczny widok na wyspę bez brakować tchu. Dla myślących bardziej miejskim gościem jest elegancki, ruch wolne miasto Sant'Angelo z charakterystycznymi butików, ceramiki lokalnym i ręcznie wykonane towar.

Z portu odpływają promy Ischia wyjazd do Neapolu, Pozzuoli i Procida.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.