Caremar
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Caremar

Caremar to włoski operator promowy, który był spółką zależną firmy państwowej Tirrenia di Navigazione do 2009 r.,i później został przeniesiony do regionalnego rządu Kampanii. Firma ma swoją siedzibę w Neapolu i oferuje rejsy na wspaniałe wyspy Capri, Ischia i Procida z kilku portów na kontynencie.

Caremar jest jednym z najbardziej efektywnych operatorów w Zatoce Neapolitańskiej. Obsługuje codziennie do 4 800 pasażerów i dysponuje czterema tradycyjnymi statkami motorowymi, dwoma szybkimi promami, wodolotem, jednym katamaranem i pojedynczą jednostką szybkiego ruchu. Sieć tras obejmuje siedem portów a statki mogą przewozić do 300 pojazdów.

Zarządzany przez zespół oficerów i dobrze doświadczoną załogę, każdy statek dysponuje klimatyzacją i dobrze zaopatrzone kawiarnie, a większe promy, o nazwach Adeona, Driade, Fauno i Naiade, zapewniają rozrywkę na pokładzie i wygodne, przestronne fotele. Jeśli chodzi o szybkość i efektywność floty, katamaran o nazwie Achernear, osiąga imponującą prędkość do 30 węzłów, podobnie jak wodolot Aldebardan, i szybki prom, Isola di San Pietro.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Caremar i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Caremar. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Caremar

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Caremar opinie klientów

 • "Jest OK"

  OK, warto wykupić bilet on-line, a potem w porcie odprawić się w automacie, nie trzeba stać w kolejce

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Wszystko super bez opóźnień

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ischi trip"

  ++++

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.