Caremar

Caremar to włoski operator promowy, który był spółką zależną firmy państwowej Tirrenia di Navigazione do 2009 r.,i później został przeniesionydo regionalnego rządu Kampanii. Firma ma swoją siedzibę w Neapolu i oferuje trasy do wspaniałych wysp Capri, Ischia i Procida z kilku portów na kontynencie.

Caremar jest jednym z najbardziej efektywnych operatorów w Zatoce Neapolitańskiej. Obsługuje codziennie do 4 800 pasażerów i dysponuje czterema tradycyjnymi statkami motorowymi, dwoma szybkimi promami, wodolotem, jednym katamaranem i pojedynczą jednostką szybkiego ruchu. Sieć tras obejmuje siedem portów a statki mogą przewozić do 300 pojazdów.

Zarządzany przez zespół oficerów i dobrze doświadczoną załogę, każdy statek dysponuje klimatyzacją i dobrze zaopatrzone kawiarnie, a większe promy, o nazwach Adeona, Driade, Fauno i Naiade, zapewniają rozrywkę na pokładzie i wygodne, przestronne fotele. Jeśli chodzi o szybkość i efektywność floty, katamaran o nazwie Achernear, osiąga imponującą prędkość do 30 węzłów, podobnie jak wodolot Aldebardan, i szybki prom, Isola di San Pietro.

Direct Ferries zapewnia harmonogram promow i porównanie cen, w oparciu o kryteria wyszukiwania, co pozwala na porównanie Caremar operatorow i taryf firm promowych w jednej kategorii. Porównaj Caremar harmonogramy i ceny wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu,aby uzyskać najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie Caremar trasy