COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Caremar

Caremar to włoski operator promowy, który był spółką zależną firmy państwowej Tirrenia di Navigazione do 2009 r.,i później został przeniesiony do regionalnego rządu Kampanii. Firma ma swoją siedzibę w Neapolu i oferuje rejsy na wspaniałe wyspy Capri, Ischia i Procida z kilku portów na kontynencie.

Caremar jest jednym z najbardziej efektywnych operatorów w Zatoce Neapolitańskiej. Obsługuje codziennie do 4 800 pasażerów i dysponuje czterema tradycyjnymi statkami motorowymi, dwoma szybkimi promami, wodolotem, jednym katamaranem i pojedynczą jednostką szybkiego ruchu. Sieć tras obejmuje siedem portów a statki mogą przewozić do 300 pojazdów.

Zarządzany przez zespół oficerów i dobrze doświadczoną załogę, każdy statek dysponuje klimatyzacją i dobrze zaopatrzone kawiarnie, a większe promy, o nazwach Adeona, Driade, Fauno i Naiade, zapewniają rozrywkę na pokładzie i wygodne, przestronne fotele. Jeśli chodzi o szybkość i efektywność floty, katamaran o nazwie Achernear, osiąga imponującą prędkość do 30 węzłów, podobnie jak wodolot Aldebardan, i szybki prom, Isola di San Pietro.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Caremar i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Caremar. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Caremar