Prom Neapol do Capri

Trasa promowa Neapol Capri łączy Włochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. SNAV Aliscafi obsluguje swoje polaczenia do 8 razy dzien, NLG 7 razy dzien & Caremar posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 18 połączeń promowych dzien na trasie Neapol Capri pomiędzy Włochy i Zatoka Neapol.

Przewoźnicy Promowi - Neapol - Capri

Średnia cena promu Neapol Capri

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Capri - Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.