Neapol
Capri
Promy do Zatoka Neapol
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Neapol Capri

Trasa promowa Neapol Capri łączy Włochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. SNAV obsługuje swoje połączenia do 7 razy dzien, NLG 10 razy dzien, Caremar 3 razy dzien & Caremar (Hydrofoil) posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 23 połączeń promowych dzien na trasie Neapol Capri pomiędzy Włochy i Zatoka Neapol.

Neapol do Capri - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Zatoki Neapol.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Neapol do Capri?

Czas przeprawy promowej z Neapol do Capri wynosi około 57m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Neapol do Capri i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Neapol do Capri?

Cena promu z Neapol do Capri może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Neapol do Capri wynosi 120 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Neapol a Capri?

Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Neapol do Capri. Są to
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Neapol do Capri?

Zarezerwuj promy z Neapol do Capri poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Neapol do Capri?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Neapol do Capri z
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Czy można zabrać samochód na prom z Neapol do Capri?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Neapol do Capri z
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Neapol do Capri?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar

Jak daleko jest Capri od Neapol?

Odległość pomiędzy Neapol a Capri wynosi około 16 mil morskich.

Capri - Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.


Neapol do Capri Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 22/07/2024 a 28.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Caremar (Hydrofoil) 05:35 06:32 57 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 07:00 07:50 50 minuty Codzienność
Caremar 07:55 09:17 1 godzina 22 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 08:05 08:55 50 minuty pon., wt., śr., czw., pt., sob.
NLG 08:35 09:25 50 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 09:10 10:00 50 minuty Codzienność
NLG 09:30 10:20 50 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 10:15 11:05 50 minuty Codzienność
NLG 10:40 11:30 50 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 11:10 12:00 50 minuty Codzienność
NLG 11:35 12:25 50 minuty Codzienność
NLG 11:55 12:40 45 minuty Codzienność
Caremar (Hydrofoil) 12:00 12:57 57 minuty Codzienność
NLG 12:40 13:30 50 minuty Codzienność
Caremar 12:40 14:07 1 godzina 27 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 14:00 14:50 50 minuty Codzienność
NLG 14:40 15:30 50 minuty Codzienność
NLG 15:35 16:25 50 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 16:00 16:50 50 minuty Codzienność
NLG 16:30 17:20 50 minuty Codzienność
NLG 17:25 18:15 50 minuty Codzienność
Caremar (Hydrofoil) 17:25 18:17 52 minuty Codzienność
SNAV Aliscafi 18:10 19:00 50 minuty Codzienność
NLG 18:55 19:45 50 minuty Codzienność
Caremar 19:10 20:32 1 godzina 22 minuty Codzienność
Caremar (Hydrofoil) 21:35 22:27 52 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.