COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

NLG

NLG lub Navigazione Libera del Golfo działa od ponad 80 lat i obecnie posiada sieć połączeń, które obejmuje wyspy w Zatoce Neapol, Wyspy Tremeti, Wyspy Pontine i wybrzeże Amalfi.

Prowadzony przez rodzinę Aponte, krotej poczatki w branzy morskiej siegaja do 17 wieku, przez lata NLG calkowicie zmodernizowalo flote, ktora obecnie oferuje nowoczesne i bardzo wydajny jet napedzany woda. Obecnie flota sklada sie z 10 jetow i 2 DSC Katamarany.

Idealne polaczenie tradycji i nowoczesnosci, wysoki poziom uslug swiadczonych przez personel pokladowy jest znakiem NLG,co oczywiście przyczynia sie,ze firma jest popularna wsrod pasazerow.

Z Navigazione Libera del Golfo masz wolnosc do odkrywania wielu wloskich, pieknych wysp, na licznych trasach i czestych przejazdach w ofercie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj NLG harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy NLG

NLG opinie klientów

  • "Very ok"

    Very ok

    Przeczytaj Więcej Zwiń