NLG
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

NLG

NLG lub Navigazione Libera del Golfo działa od ponad 80 lat i obecnie posiada sieć połączeń, które obejmuje wyspy w Zatoce Neapol, Wyspy Tremeti, Wyspy Pontine i wybrzeże Amalfi.

Prowadzony przez rodzinę Aponte, krotej poczatki w branzy morskiej siegaja do 17 wieku, przez lata NLG calkowicie zmodernizowalo flote, ktora obecnie oferuje nowoczesne i bardzo wydajny jet napedzany woda. Obecnie flota sklada sie z 10 jetow i 2 DSC Katamarany.

Idealne polaczenie tradycji i nowoczesnosci, wysoki poziom uslug swiadczonych przez personel pokladowy jest znakiem NLG,co oczywiście przyczynia sie,ze firma jest popularna wsrod pasazerow.

Z Navigazione Libera del Golfo masz wolnosc do odkrywania wielu wloskich, pieknych wysp, na licznych trasach i czestych przejazdach w ofercie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj NLG harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy NLG

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

NLG opinie klientów

  • "Very ok"

    Very ok

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.