Capri
Positano
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Capri Positano

Trasa promowa Capri Positano łączy Zatoka Neapol z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. NLG obsługuje swoje połączenia do 3 razy dzien, Positano Jet 3 razy dzien & Alicost posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 63 połączeń promowych tydzien na trasie Capri Positano pomiędzy Zatoka Neapol i Włochy.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Zatoka Neapol do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Capri do Positano?

Czas przeprawy promowej z Capri do Positano wynosi około 33m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Capri do Positano i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Capri do Positano?

Cena promu z Capri do Positano może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Capri do Positano wynosi 69 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Capri a Positano?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Capri do Positano. Są to
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alicost

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Capri do Positano?

Zarezerwuj promy z Capri do Positano poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Capri do Positano?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Capri do Positano z
  • NLG
  • Positano Jet
  • Alicost

Czy można zabrać samochód na prom z Capri do Positano?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Capri do Positano z
  • NLG

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Capri do Positano?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Positano Jet

Jak daleko jest Positano od Capri?

Odległość pomiędzy Capri a Positano wynosi około 15 mil morskich.

Capri - Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.


Positano - Przewodnik

Piękne włoskie miasto Positano znajduje się wzdłuż słynnego włoskiego wybrzeża Amalfi i jest uważany przez wielu turystów za jedno z najbardziej malowniczych nadmorskich kurortach wszystkich włoskich. Goście Positano Jeśli pamiętać, że miasto ma wiele stromych uliczek i więcej niż sprawiedliwego podziału JEJ klatkach schodowych, w wielu pastelowych kolorowych domów stłoczonych na wzgórzu tuż przy plaży, konkurują ze sobą na najlepszy widok na morze. Chociaż turystyka stała się dość integralną Positano, miasto nie uda się zachować elementy z przeszłości, kiedy to był trochę jeżyn niż małej wiosce rybackiej.Miasto jest niezaprzeczalnie bardzo szczególny, wyjątkowy i "prawdziwe" część Kampanii, chluby dramatyczne klify-przytulanie dróg, popularne beachfronts i niektóre z najlepszych widoków To jest prawdopodobne, aby kiedykolwiek doświadczenia. Oprócz plaż i sportów wodnych, innych atrakcji znajdują się rejsy wzdłuż wybrzeża Amalfi, bardzo piękną zatokę Salerno i wybór szlaków turystycznych, z bardzo atrakcyjnym boczną ścieżką łączącą klifu na plażę i wielka plaża Fornillo plaż.

Promy do Amalfi, Capri i Salerno odejść od portu miasta


Capri do Positano Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
NLG 09:45 10:50 1 godzina 5 minuty Codzienność
Positano Jet 11:15 11:45 30 minuty Codzienność
Positano Jet 15:10 15:40 30 minuty Codzienność
NLG 15:45 16:15 30 minuty Codzienność
Alicost 16:25 17:15 50 minuty Codzienność
Alicost 17:00 17:45 45 minuty Codzienność
NLG 17:15 17:50 35 minuty Codzienność
Positano Jet 18:00 18:30 30 minuty Codzienność
Alicost 18:50 19:30 40 minuty pon., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.