Capri do Positano Prom

Capri Positano trasa promowa laczy Zatoka Neapol z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. NLG obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Alilauro 7 razy tydzien & Positano Jet posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Istnieje polaczenie 35 przeplyniec tydzien na polaczeniu Capri Positano pomiedzy Zatoka Neapol i Wlochy oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Capri - Positano Armatorzy Promowi

 • NLG
  • 7 przeprawy w tygodniu 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Alilauro
  • 7 przeprawy w tygodniu 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • Positano Jet
  • 3 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Capri Positano

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Capri Przewodnik

Capri to wloska wyspa polozona na Morzu Tyrrenskim przy polwyspie Sorrento. Wyspa jest popularnym celem turystycznym na jednodniowa wycieczke z pobliskiego Neapolu lub Sorrento. Odwiedzajacy wyspe moga relaksowac sie na plazach lub obserwujac przyrode wispy. Wakacje na wyspie obejmuja Villa San Michelle, ktora znajduje sie na szczycie schodow fenickich, na wysokosci 327 metrow nad poziomem morza. Willa posiada panoramiczny widok miasta Capri i portu, na polwyspie Sorrento i Wezuwiusz.

Wyspa ma dwa porty: Marina Piccola i Marina Grande. Wyspa jest dostepna promem lub wodolotem z Neapolu, Sorrento, Positano i Amalfi. Lodzie zazwyczaj przybywaja na wyspe rano i odplywaja po poludniu. Przeplyniecie trwa okolo 80 minut, a okolo 40 minut wodolotem z Neapolu. Czas podrozy z Sorrento trwa okolo 40 minut promem i 20 minut wodolotem. Z Capri kolejka linowa zabiera pasazerow na szczyt wyspy.

Positano Przewodnik

Piękne włoskie miasto Positano znajduje się wzdłuż słynnego włoskiego wybrzeża Amalfi i jest uważany przez wielu turystów za jedno z najbardziej malowniczych nadmorskich kurortach wszystkich włoskich. Goście Positano Jeśli pamiętać, że miasto ma wiele stromych uliczek i więcej niż sprawiedliwego podziału JEJ klatkach schodowych, w wielu pastelowych kolorowych domów stłoczonych na wzgórzu tuż przy plaży, konkurują ze sobą na najlepszy widok na morze. Chociaż turystyka stała się dość integralną Positano, miasto nie uda się zachować elementy z przeszłości, kiedy to był trochę jeżyn niż małej wiosce rybackiej.Miasto jest niezaprzeczalnie bardzo szczególny, wyjątkowy i "prawdziwe" część Kampanii, chluby dramatyczne klify-przytulanie dróg, popularne beachfronts i niektóre z najlepszych widoków To jest prawdopodobne, aby kiedykolwiek doświadczenia. Oprócz plaż i sportów wodnych, innych atrakcji znajdują się rejsy wzdłuż wybrzeża Amalfi, bardzo piękną zatokę Salerno i wybór szlaków turystycznych, z bardzo atrakcyjnym boczną ścieżką łączącą klifu na plażę i wielka plaża Fornillo plaż.

Promy do Amalfi, Capri i Salerno odejść od portu miasta