Grassi Junior
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Grassi Junior

Grassi Junior to włoski operator, który zapewnia regularne szybkie promy na wybrzeżu Amalfi. Oferują rejsy z 6 portów i mają wiele tras, w tym Positano do Salerno, Positano do Amalfi i Positano do Minori. Usługa ta działa przez cały rok na statku Mizar, który może przewieźć do 200 pasażerów podczas jednej podróży.

Promy z Positano do Amalfi odpływają o 08:40, 12:50 i 16:45 każdego dnia, a bilety kosztują już od 8 €. Oferują również wszechstronne wycieczki po Wybrzeżu Amalfi, umożliwiając pasażerom zwiedzanie różnych miejsc w ciągu jednego dnia. Należy jednak pamiętać, że rozkłady jazdy i ceny promów mogą się różnić w zależności od wybranej pory roku.

Directferries.pl pozwala na porównanie Grassi Junior rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Grassi Junior

Wszystkie trasy Grassi Junior

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.