Salerno
Amalfi
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Salerno Amalfi

Trasa promowa Salerno Amalfi łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. NLG obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Travelmar 10 razy dzien & Positano Jet posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Salerno Amalfi pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Salerno do Amalfi?

  Czas przeprawy promowej z Salerno do Amalfi wynosi około 28m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Salerno do Amalfi i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Salerno do Amalfi?

  Cena promu z Salerno do Amalfi może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Salerno do Amalfi wynosi 41 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Salerno a Amalfi?

  Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Salerno do Amalfi. Są to
  • NLG
  • Travelmar
  • Positano Jet
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Salerno do Amalfi?

  Zarezerwuj promy z Salerno do Amalfi poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Salerno do Amalfi?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Salerno do Amalfi z
  • NLG
  • Travelmar
  • Positano Jet
 • Czy można zabrać samochód na prom z Salerno do Amalfi?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Salerno do Amalfi?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Travelmar
 • Jak daleko jest Amalfi od Salerno?

  Odległość pomiędzy Salerno a Amalfi wynosi około 9 mil morskich.

Salerno - Przewodnik

Salerno znajduje się nad Zatoka Salerno na Morzu Tyrreńskim, miasto i stolica regionu Salerno we Włoszech. Miasto leży w pobliżu wybrzeża Amalfi i jest chyba najbardziej znany ze szkoły medycznej pierwszej na świecie, Schola Medica Salernitana. W mieście goście mogą chodzić po miescie i odkrywac atrakcje, które w większości położone są blisko centrum miasta. Istnieje wiele ulic, pięknych i dużych placów w mieście, do którcyh można łatwo dotrzeć na pieszo. Autobusy publiczne w mieście, mogą być również wykorzystywane do zwiedzania. Ci, którzy mają samochód moga łatwo jeździć, ponieważ ruch nie jest problemem i dostępny jest parking w większości obszarów.

Salerno znajduje się w geograficznym centrum trójkąta o pseudonimie Trójkąt turystyczny z 3 P (czyli trójkąta o kątach w Pompejach, Paestum i Positano). Ta właściwość daje Salerno cechy specjalne turystyczne, które wzrosły o wiele lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak Lungomare Trieste (Trieste nadmorskiej promenadzie), Castello di Arechi (Zamek Arechis), Duomo (katedra) i Museo della Scuola Medica didattico Salernitana (Muzeum Szkoły Medycznej Salerno).


Amalfi - Przewodnik

Miasto Amalfi jest największym miastem na wybrzeżu Amalfi w prowincji Solerno we Włoszech. Miasto leży nad Zatoką Solerno u podnóża Monte Cerreto i przy ujściu głębokiego wąwozu. Miasto, a także wiele innych miast wzdłuż wybrzeża Amalfi, takich jak Ravello i Positano zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pierwsza wzmianka o miesie byla w 6 wieku, i wkrótce potem uzyskało znaczenie jako moc morskia, z handlem zboża z sąsiadami, sól z Sardynii i niewolników z wnętrza, a nawet drewna, w zamian za złote dinary z Egiptu i Syrii, w celu zakupu bizantyjskiego jedwabiu, na odsprzedawanie na Zachodzie. Amalfi ma długą historię z dwoma byłymi klasztorami, ktore zostaly przekształcone na hotele, Luna Convento w drugiej dekadzie 19 wieku i Kapucynów Convento w 1880 roku. Sławni odwiedzających Amalfi to kompozytor Richard Wagnera i dramaturga Henryka Ibsena, obaj zakończyli prace podczas pobytu w Amalfi.

Sezonowe trasy wodolotami łączyć kurorty na wybrzeżu Sorrento oraz Pozzuoli, Ischia, Procida, Neapol, Torre Annunziata (Pompei), Ercolano (Herkulanum), Capri, Salerno, Agropoli (Paestum) i Palinuro na Cilento.


Salerno do Amalfi Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 11/12/2023 a 17.12.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Travelmar 08:40 09:15 35 minuty pon., niedz.
Travelmar 09:00 10:00 1 godzina wt., śr., czw., pt., sob.
Travelmar 09:40 10:20 40 minuty pon., niedz.
Travelmar 10:10 11:10 1 godzina Codzienność
Travelmar 11:40 12:20 40 minuty Codzienność
Travelmar 14:10 14:55 45 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.