COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Travelmar

Travelmar od 1998 roku oferuje przeprawy promowe wzdłuż pięknego wybrzeża Amalfitańskiego w południowo-zachodnich Włoszech: z miasta Salerno do idyllicznych nadmorskich Amalfi i Positano.

Firma powstała w celu zapewnienia miejscowym alternatywnych, wygodnych połączeń dla długich, krętych dróg przybrzeżnych. Travelmar dysponuje szybkimi i komfortowymi statkami, którymi podróż pozwala turystom i mieszkańcom w pełni podziwiać wspaniałe wybrzeża. Co więcej, pasażerowie mogą wyskoczyć na zakupy do butików, bądź przejść się pięknymi, kwiecistymi drogami Amalfi i Positano i podziwiać domy położone przy samych klifach.

Każdy z pięciu promów we flocie Travelmar może osiągnąć prędkość do osiemnastu węzłów, z których największy, zwany "Uragano 90", jest w stanie przewieźć prawie czterystu pasażerów w obrębie Morza Tyrreńskiego. Pozostałe, nieco mniejsze promy: "Polaris", "Maria Madre", "Alcor" i "Antares" są zmyślnie zaprojektowane z przestronnymi tarasami do opalania i wygodnymi miejscami do siedzenia.

Travelmar ze swoją profesjonalną i wysokiej jakości obsługą to najlepszy wybór jeśli chcesz zwiedzić wybrzeże Amalfitańskie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Travelmar harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Travelmar

Travelmar opinie klientów

  • "Promem z Salerno"

    Zdecydowanie polecam zwiedzanie wybrzeża Amalfi promem

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "itslia"

    Super

    Przeczytaj Więcej Zwiń