Travelmar
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Travelmar

Travelmar od 1998 roku oferuje przeprawy promowe wzdłuż pięknego wybrzeża Amalfitańskiego w południowo-zachodnich Włoszech: z miasta Salerno do idyllicznych nadmorskich Amalfi i Positano.

Firma powstała w celu zapewnienia miejscowym alternatywnych, wygodnych połączeń dla długich, krętych dróg przybrzeżnych. Travelmar dysponuje szybkimi i komfortowymi statkami, którymi podróż pozwala turystom i mieszkańcom w pełni podziwiać wspaniałe wybrzeża. Co więcej, pasażerowie mogą wyskoczyć na zakupy do butików, bądź przejść się pięknymi, kwiecistymi drogami Amalfi i Positano i podziwiać domy położone przy samych klifach.

Każdy z pięciu promów we flocie Travelmar może osiągnąć prędkość do osiemnastu węzłów, z których największy, zwany "Uragano 90", jest w stanie przewieźć prawie czterystu pasażerów w obrębie Morza Tyrreńskiego. Pozostałe, nieco mniejsze promy: "Polaris", "Maria Madre", "Alcor" i "Antares" są zmyślnie zaprojektowane z przestronnymi tarasami do opalania i wygodnymi miejscami do siedzenia.

Travelmar ze swoją profesjonalną i wysokiej jakości obsługą to najlepszy wybór jeśli chcesz zwiedzić wybrzeże Amalfitańskie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Travelmar harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Travelmar

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Travelmar opinie klientów

  • "Promem z Salerno"

    Zdecydowanie polecam zwiedzanie wybrzeża Amalfi promem

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "itslia"

    Super

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.