Amalfi
Salerno
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Amalfi Salerno

Trasa promowa Amalfi Salerno łączy Włochy z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. NLG obsługuje swoje połączenia do 7 razy tydzien, Travelmar 9 razy dzien, Alicost 2 razy tydzien & Positano Jet posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Amalfi Salerno pomiędzy Włochy i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Amalfi do Salerno?

  Czas przeprawy promowej z Amalfi do Salerno wynosi około 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Amalfi do Salerno i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Amalfi do Salerno?

  Cena promu z Amalfi do Salerno może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Amalfi do Salerno wynosi 28 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Amalfi a Salerno?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Amalfi do Salerno. Są to
  • NLG
  • Travelmar
  • Alicost
  • Positano Jet
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Amalfi do Salerno?

  Zarezerwuj promy z Amalfi do Salerno poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Amalfi do Salerno?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Amalfi do Salerno z
  • NLG
  • Travelmar
  • Alicost
  • Positano Jet
 • Czy można zabrać samochód na prom z Amalfi do Salerno?

  Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Amalfi do Salerno?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • NLG
  • Travelmar
 • Jak daleko jest Salerno od Amalfi?

  Odległość pomiędzy Amalfi a Salerno wynosi około 9 mil morskich.

Amalfi - Przewodnik

Amalfi to miejscowosc i gmina w prowincji Salerno, w regionie Kampania, we Wloszech, na zatoce Salerno. Znajduje sie przy ujsciu glebokiego wawozu, u stop Monte Cerreto (1315 metrow), otoczona klifami i nadmorska sceneria. Amalfi jest glownym miastem na wybrzezu, na ktorym sie znajduje, o nazwie Costiera Amalfitana (Wybrzeze Amalfi), i jest dzisiaj waznym miejscem turystycznym, wraz z innymi miastami na samym wybrzezu, takimi jak Positano, Ravello i inne. Amalfi jest wpisany na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Na szczycie schodow, Katedra Swietego Andrzeja (Duomo) roztacza widok na Piazza Duomo, w sercu Amalfi. Katedra siega 11 wieku, a jego wnetrza zdobione sa w stylu poznobarokowym z nawy glownej i dwoch naw podzielona przez 20 kolumn. Fasada katedry w stylu bizantyjskim jest ozdobiona roznymi obrazami swietych, w tym duzym freskiem sw Andrzeja.

Wybrzeze Amalfi slynie z produkcji likieru Limoncello i obszar jest znany z uprawy cytryn. Cytryny uprawiane w regionie sa zazwyczaj dlugie i co najmniej dwukrotnie wieksze od innych cytryn, z gruba i pomarszczona skorka i slodkim i soczystym miaszem bez wielu pestek. Jest to oczywiste, aby zobaczyc cytryny rosnace w ogrodach tarasowych wzdluz calego wybrzeza Amalfi od lutego do pazdziernika.


Salerno - Przewodnik

Włoska miasto Salerno leży na zatokę Salerno w regionie Salerno we Włoszech.Miasto i port jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, w pobliżu wybrzeża Amalfi i jest chyba najbardziej znany z domu do szkoły medycznej pierwszy na świecie, Schola Medica Salernitana.obecnie miasto jest bardzo centrum kultury regionu. Jest wiele rzeczy dla turystów do zobaczenia i zrobienia w mieście. Istnieje wiele ulic piękne pieszych i dużych placów w mieście, które można łatwo dotrzeć pieszo. Autobusy publiczne w mieście, mogą być również wykorzystywane do zwiedzania w mieście i poza nim. Ci, którzy mają samochód może łatwo jeździć, ponieważ ruch nie jest problem i dostępne w większości obszarów jest parking.

Salerno znajduje się w geograficznym centrum trójkąta pseudonimie Trójkąt turystyczny z 3 P (czyli trójkąta o kątach w Pompejach, Paestum i Positano). Ta właściwość daje Salerno cechy specjalne turystycznych, które wzrosły o wielu lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak Lungomare Trieste (Trieste nadmorskiej promenadzie), Castello di Arechi (Zamek Arechis), Duomo (katedra) i Museo della Scuola Medica didattico Salernitana (edukacyjna Muzeum Szkoły Medycznej Salerno).


Amalfi do Salerno Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 04/12/2023 a 10.12.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Travelmar 09:00 10:00 1 godzina wt., śr., czw., pt.
Travelmar 10:35 11:15 40 minuty pon., sob., niedz.
Travelmar 13:00 13:55 55 minuty Codzienność
Travelmar 14:15 15:15 1 godzina Codzienność
Travelmar 16:30 17:30 1 godzina Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.