Salerno do Capri Prom

Salerno Capri trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. NLG obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 30 minuty gdy Alilauro serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 10 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Salerno Capri pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Salerno - Capri Armatorzy Promowi

  • NLG
    • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Alilauro
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Salerno Capri

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Salerno Przewodnik

Salerno znajduje się nad Zatoka Salerno na Morzu Tyrreńskim, miasto i stolica regionu Salerno we Włoszech. Miasto leży w pobliżu wybrzeża Amalfi i jest chyba najbardziej znany ze szkoły medycznej pierwszej na świecie, Schola Medica Salernitana. W mieście goście mogą chodzić po miescie i odkrywac atrakcje, które w większości położone są blisko centrum miasta. Istnieje wiele ulic, pięknych i dużych placów w mieście, do którcyh można łatwo dotrzeć na pieszo. Autobusy publiczne w mieście, mogą być również wykorzystywane do zwiedzania. Ci, którzy mają samochód moga łatwo jeździć, ponieważ ruch nie jest problemem i dostępny jest parking w większości obszarów.

Salerno znajduje się w geograficznym centrum trójkąta o pseudonimie Trójkąt turystyczny z 3 P (czyli trójkąta o kątach w Pompejach, Paestum i Positano). Ta właściwość daje Salerno cechy specjalne turystyczne, które wzrosły o wiele lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak Lungomare Trieste (Trieste nadmorskiej promenadzie), Castello di Arechi (Zamek Arechis), Duomo (katedra) i Museo della Scuola Medica didattico Salernitana (Muzeum Szkoły Medycznej Salerno).

Capri Przewodnik

Wyspa Capri znajduje się w Zatoce Neapolitańskiej, na południe od Neapolu, w pobliżu krańcu Półwyspu Amalfi, w regionie Kampania, w południowych Włoszech. Wizyta w Capri jest głównym punktem Neapolu lub Amalfi Coast podczas wakacji. Capri to urokliwa i malownicza wyspa wykonana w skale wapiennej. W całej historii wyspy byla ulubionym miejscem dla rzymskich cesarzy, bogatych i sławnych, artystów i pisarzy, i nadal pozostaje jednym z miejsc wartych odwiedzenia. Niektóre z głównych cech wyspy obejmują Marina Piccola (mały port), Belvedere od Tragara (wysoki, panoramiczny deptak, wyłożony willami), skały wapienne (Faraglioni), miasto Anacapri, Blue Grotto (Grotta Azzurra), oraz ruiny willi rzymskich.

Wyspa jest połączona częstymi promami i wodolotami z Neapolem i Sorrento na wybrzeżu Amalfi. Istnieją również mniej częste promy do Positano na wybrzeżu Amalfi i wyspe Ischia.